SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nadwaga dieta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Badania naukowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6
Witam, mam nadwagę. Mierzę 158 cm i ważę 70 kg. Obecnie jestem diagnozowana pod katem wadliwej czynności hormonalnej organizmu. Badania/konsultacje lekarskie mam rzadko, średnio raz na miesiąc. Chciałabym na własną rękę podjąć kroki w celu schudnięcia. Czy są jakieś ogólne wytyczne jak powinny wyglądać posiłki i z czego się składać żeby były zdrowe i niskokaloryczne? Czy wprowadzenie IF jest dobrym pomysłem? Jem od miesiąca w oknie od 8ej do 18ej, przyznaję że lepiej się czuję i waga spadła o 2 kilo. mało jak na miesiąc, więc może powinam zwrócić większa uwagę na to co kładę na talerz. warzywa w każdym posiłku? rezygnacja całkowita z cukru soli? picie dużej ilości wody? byłabym wdzięczna za podpowiedź. Chciałabym również zacząć ćwiczyć rano na czczo serie "7 minut brzuch/pośladki/ręce/nogi" wychodzi tego pół godziny, i bezpośrednio po tym pół godziny rowerka, czyli siłowe a po tym aeroby, czy to ma sens? poproszę o pomoc i sugestię. Pozdrawiam. Ela
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Witaj, żeby udzielić lepszej odpowiedzi fajnie by było żebyś nam podała więcej informacji o sobie. Wypełnij proszę ankietę i koniecznie zrzuty dwóch lub trzech dni Twojego odżywiania: https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html

Na pewno rezygnacja z cukru to dobry pomysł. Z soli niekoniecznie, ale można ją ograniczyć (trochę jednak warto jej spożywać). Ćwiczenia na czczo bym odstawiła i próbowała uporządkować po pierwsze dietę a po drugie jakiś racjonalny trening. Skoro badasz się pod kątem hormonów to wszystkie stresujące rozwiązania nie są dobrym pomysłem. Treningi na czczo takie właśnie są - stresujące dla organizmu. Poza tym to już jakieś działanie na kolejne etapy pracy nad sobą i też nie dla wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17
Ja przestałam słodzić stopniowo. Na początku słodziłam 2 łyżeczki do herbaty i kawy. Potem zaczełam słodzić jedną. Chwile trwało nim przywykłam, a potem już zeszłam do 0 cukru. Radzę wykluczyć z diety też słodkie napoje, te gazowane, ale tez soki. Odkąd zaczęłam kupować świeżo wyciskane soki kilkudniowe, to te w kartonach sa dla mnie obrzydliwe :) Na początku trzeba trochę wysiłku i chęci do zmian, ale potem jest normalnie. Nie czuje żebym sobie czegoś odmawiała. Nie mam po prostu potrzreby słodzenia czegokolwiek :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W pogoni za „kaloryferem"

Następny temat

Co ćwiczyć?

WHEY premium