SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

nadmiar cynku budzenie sie w nocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 391 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22330
witam, z reguly nie budze sie w nocy, ale wczoraj gdy zwiekszylem podaz cynku z 30mg do 75mg obudzielm sie w nocy 3 razy(obudzilo mnie tez padanie deszczu, gdzie nigdy nawet jak byla burza i grzmoty to nie dzialalo to na mnie) czy za duza ilosc cynku moze odpowiadac za budzenie sie w nocy, a jesl itak to co zrobic, by spac ciagiem te 6-7h i nadal brac te 75mg cynku? (prosze nie pisac ile cynku jest odpowiednie, bo wiem ile powinno sie brac ;p)

moze melatonine jakas dodac czy cos?

Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-08-09 17:26:16

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7844 Napisanych postów 107785 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1277150
jestes pewen ze to z podażą cynku jest zwiazane, całość 75mg dajesz na noc, moze podziel na mniejsze dawki w ciagu dnia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 391 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22330
dałem 45mg koło 20;00 i przed snem o 24;00 30mg, dzisiaj zrobilem to tak, ze z rana na czczo lyknalem 30mg, o 16;00 15mg i przed snem typowo 30mg w formie ZMA oczywiscie. Zobaczymy jak dzisiaj bedzie ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no tak srednio, bo obudziłem się raz ok. 5;00. Dzisiaj zobaczę ostatecznie jak znowu się obudzę zbyt wcześnie, badz gdzies w srodku nocy to bee musial pomyslec o jakiejs melatoninie, chyba, ze ktos ma lepsze pomysly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1754 Napisanych postów 47250 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 479347
To że się przebudziłeś w nocy nie oznacza odrazu że przyczyną tego jest nadmiar cynku , poza tym nadmiar przy jednoazowym spożyciu ?

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
spozywam w okolicy poludnia 45mg i przed snem 30mg, na pewno jest przyczyna tego nadmiar cynku bo w ostatnim czasie nie mialem takich problemow(poza sytuacja gdzie bralem arginine ale to było dawno, wiec tak to przyczyna cynku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 453 Napisanych postów 2486 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 264638
Najprościej zjeżdżasz z ilością do poprzedniej dawki i po kilku dniach masz odpowiedź czy to wynik suplementu.
Też pytanie nie w temacie, ale jak najbardziej zasadne - po co ci tyle cynku? więcej nie znaczy lepiej.

Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-08-11 20:45:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
bo troszke wysypało mnie na klatce/ ramionach a teraz za ok tydzien wejde na enana więc na pewno cynk też nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to chyba od progesteronu bo mam 3x przekroczony, a nie od cynku :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Keto Blaze Diet