SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nadciśnienie tętnicze :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
,mam nadciśnienie srednio kolo 150/90 ,moi rodzice tez maja nadcisnienie wiec jestem skazany na nie :( ,nie chce brać leków do konca zycia ,do tego lekarz kaze mi zrzucić wage ,co jest oczywicie niewykonalne i zamierzam jeszcze nabrać masy mięsniowej

co robic aby zmiejszyć ciśnienie do normalnych wartości ,bez odchudzania nie da rady ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
1. trzeba zajrzeć do archiwum
2. ile masz lat?
3. palisz fajki? jeśli tak, to przestań
4. diagnoza lekarska nadciśnienia (czy jest ono pierwotne, czy wtórne).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
1.szukałem ale nic ciekawego nie znalazłem
2.25 lat
3.papierosów nie pale
4.czy wtorne czy pierwotne nic lekarz nie mowił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
1. na pewno jest!
4. czy istnieje przyczyna nadciśnienia (np. uposledzenie pracy nerek), czy to nadcisnienie samoistne.
5. koksowałes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
wlasnie poczytalem i sie dowiedzialem co to jest wtorne a pierwotne ,wiec moje jest pierwotne bez przyczyny ,sterydów zadnych nie brałem ale w tym roku dobrze sie odzywialem i przytyłem 15 Kg i tez mi pewnie przez to cisnienie podskoczyło ,ale tak jak pisalem nie mam zamiaru tracis masy a chce jeszcze zyskac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I myslisz ze bedziemy ci doradzac jak nie stosowac sie do zalecen lekarza ?
myslisz ze jak to sportowe forum to wyznajemy zasade masa ponad wzsystko ? pomyliles sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
to ze rodzice mają nei znaczy ze ty tez bedziesz miał !
to rozumiem ze zyskałes 15 kg czystych mięśni ? i to bez koksu ....
bo jak nie to musisz zrzucić całe sadło - tak ponizej 10% tłuszczu w całym org ! do tego więcej ruchu ! bieganko rowerek ! ,
zero SOLI !! (NaCl)
odpowiednia dieta !
90 rozkurczowe - opór naczyniowy już ładny masz !
a dalej - jak to nie pomoże i bedziesz miał nadal takie ciśnienie to :
zajdą pewne nieodwracalne zmiany - tabletki do konca zzycia !
narazenie na wiele chorób ... itp
wybór należy do Ciebie !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co rozumiesz przez opor naczyniowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
naczynia dostają w dupę , traca elastyczność , nasycają się Na , odkładają sie tłuszcze a potem wysycają Ca ,
z drugiej strony bogato unaczyniona tkanka tłuszczowa stawiająca GIGANTYCZNY opór dla serca i krwi !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no i katecholaminy !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szok termiczny ?

Następny temat

Czy osoba chora na cukrzycę może trenować kulturystykę???

Wiecej