SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

naciagniety miesien barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 965
Witam! W zeszla sobote najprawdopodobniej naciagnalem sobie miesien barku na silowni. Przez sobote i niedziele bolalo mnie przy podnoszeniu i wykrecaniu reki oraz miesien byl napiety. Nakleilem plaster rozgrzewajcy i we wtorek bolu juz nie bylo. Jednak pozostal pewien dyskomfort. Czuje czasami jakby miesien byl napiety i jak poszedlem teraz w tygodniu na trening, to czulem ze ten bark bardzo angazuje sie przy trenowaniu innych partii miesniowych. Chcialbym sie Was poradzic co robic w tej sytuacji? Odpuscic sobie treningi? Jesli tak to na ile? Co ewentualnie stosowac na ten bark? Mam dwie mascie, ktore polecono mi (kazda w innej aptece... jedna rozgrzewajaca, druga bardziej chlodzaca?) : extra strong i ibalgin sport. Bardzo ciagnie mnie na silownie, ale nie chce przez glupote i nadgorliwosc nabawic sie kontuzji, ktora wykluczy mnie na dlugi okres z treningow.

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 965
Ten dyskomfort ciezko opisac. Chyba najlepej w ten sposob: wiecie jakie to uczucie jak czasami wam kosci 'przeskakuja' lub 'strzelaja' np. w kolanach, biodrach, paliczkach, lokciach, tak? To ja mam takie uczucie w tym barku jakby ten staw mial tak strzelic/przeskoczyc zaraz wlasnie ale tak sie nie dzieje :D. Mam nadzieje ze zrozumieliscie moje tlumaczenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3689
nie rozgrzewaj tylko ochładzaj, jeżeli chodzi o farmacje to dobrym rozwiązaniem jest olfen tabletki, na recepte chyba są. no i przerwa w treningach na tą partie , przynajmniej staraj sie tak jej nie angażować a przynajmniej tydzien 0 treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
A cóż to za mięsień sobie naciągnąłeś w barku?

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 965
Właśnie nie wiem... raz mnie ciągnął przedni akton, a raz tylny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Strzelam, że nadgrzebieniowy lub/i podgrzebieniowy.

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból barku - do jakiego lekarza.

Następny temat

Nadmiar skóry.

WHEY premium