SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nabieranie ludzkich rozmiarów w nowym sezonie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a dostales tak dokladną, świetną wręcz powiedzialbym propozycję...
zresztą jesli spojrzałeś na ceny za jakie masz te produkty -z linków, które podałem- a orientujesz sie chociaż troszkę to nie powinieneś mieć problemow z wyborem.
jesli "boisz" sie tego mzb to poprostu z niego zrezygnuj i pozostań tylko przy bialku i kreatynie.

Siódema- myslisz, ze warto bawic sie w jakieś cm3 jesli cp jest za około 40zł, ja mysle, ze

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-08-07 19:39:41

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-08-07 19:39:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
i tak i nie...


Cp to dla mnie pseudostack

szczerze to gdybym dysponowal taka sama kwota na zakupy kreatyny wolalbym kupic mono/jablczan+aakg niz Cell Pump'a

ale ja jestem dziwny wiec wiesz...

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
a co to ten aakg?
po takiej kuracji jakie zaproponowaliście to mój biceps urośnie do 47cm?:>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pseudostack - właściwie nie bardzo rozumiem co może kryc się pod tym pojęciem, ja z kolei uważam, ze lepiej jest gdy jest kilka dodatkow[chocby w małych ilościach], i oczywiście wystarczająca ilośc kreatyny nż jablczan i arginina, która brana w wiekszych ilościach a jednorazowo -jak dla mnie- jest "ograniczona" wtedy w swoim dzialaniu- i to niestety z winy dawkującego w ten sposób no ale rozumiem -przyświeca tylko pompa

zresztą tak patrząc to pseudostakiem można by nazwać np. green magn. a skadninąd działa dobrze, zreszta obydwa działają dobrze, nawet rozumując w ten sposób mozna by "doczepić się" do crev. czy clouta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
nazwalem to tak ze wzgledu na dawke AAKG ktora jak sam przyznasz w tej ilosci nie jest zbyt efektywna

a glikocjamina oraz burak w proszku jakos nigdy nie budzily we mnie zadnego zachwytu

dawka kreatyny ok

kolejnym skladnikiem jest tauryna, ktorej rola .... no nie uwazam jej za sensowny suplement

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale o AAKG pisalem w zupelnie innym sensie, przeczytaj jeszce raz bo chyba nie odczytałeś właściwie "mojego przesłania", moich intencji...
tauryna ogolnie rzecz biorąc bierze udział w tak wielu reakcjach w organiźmie, ze czasami można nie zdawac sobie sprawy, że "każda dawka' dodatkowa może byc dość cenna...
zresztą... jakbym miał wybierać jabłczan z dodatkami[choćby małymi] i jabłczan sam- chyba za podobną cenę[choć nie sprawdzałem ale nie wydaje mi się aby w takiej sytuacji róznice były duże] to nie miałbym wątpiwości.
poza tym zapomina sie często o przywracaniu produkcji endogennej kreatyny[stąd czasami biorą sie spadki po cyklach i sa osoby ktore tego doświadczają i nie jest to tylko pewna ilość niepotrzebnych w sumie płynów] a składniki zawarte w cp troszeczku w tym napewno pomagają.
nie chce mi sie już wymieniac ich roli ale myslę, że wybór jaki podałem jest jak najbardziej prawidlowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
ten cm3 za 450g to koszt 78zł. więc nie wychodzi wcale taniej niż ten cp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...wiec własnie, dodatki masz gratis

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-08-07 20:42:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 258
no niby tak, ale jak się policzy to wychodzi ze w 1 puszce cp jest 200g kreatyny 200x3=600 a za ta samą cenę cm3 to będzie 900g, tylko bez dodatków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CP to bardzo dobry stack, bez niepotrzebnych udziwnien, bez przesadnej dawki AAKG (zbyt duza pompa ogranicza czesto trening)

zawsze biore Cell Pumpa podczas treningow po przerwie wakacyjnej

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki..Czy dobrze dobrane? Proszę o opinie ;)

Następny temat

EXTREME DRIVE ktos sie spotkal

WHEY premium