SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na redukcje dużo czy mało płynów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
mam pytanie na spalanie tkanki tłuszczowej anlezy pić mało czy dużo płynów i jakich płynów dziekuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
wody źródlanej dużo, minimum 2-3 litry. Można herbatki ziołowe i owocowe też I herbatę zielona.

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
mięśnie składają się w 80% z wody więc na masie jak i na redukcji wody minimum 2-3 litry

ja wypijam na 1h treningu na siłowni minimum 1.5l wody.

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 225 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24315
No wlasnie ja np pije kolo 3l dziennie wody na redukcji ale podczas treningu jakos mi sie nie chce pic i moze wypije max 0.5l czy cos ze mna nie tak ;)? A moze pic nawet jak mi sie nie chce ?
Pozdawiam Czaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
nie zmuszaj się podczas treningu... wypij w ciągu godziny przed treningiem minium 0,5l-1l. płyny stracone na treningu szybko uzupełnij zaraz po nim, zakładam że po treningu nie masz kłopotów z pragnieniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
dziekuje za pomoc zauwarzylem ze im wiecej wypijam tym bardziej sie poce na treningach czy to znaczy ze tluszczu wiecej spalam dzieki temu??


kiedys mi nagadali ze trzeba malo plynów na redukcje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7340
wpisz w szukaj Woda tam znajdziesz artykuł Skalara i wszystko sie wyjasni ^^

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 740 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6367
jakos wpisuje w szukaj woda i jest mnustwo tematów ale skalara zadnego nie widze moglbys mi linka podac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7340
jasne
https://www.sfd.pl/Woda_[art]-t393885.html 

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

produkty dozwolone/niedozwolone na redukcji

Następny temat

ANOREKSJA - ANKIETA

WHEY premium