SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na pierwszy powazny cykl 100 mety+kreta czy 10prolongatum+100mety10mg+clom

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1722

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Witam mam dylemat mianowicie zastanawiam sie nad swoim pierwszym powaznym cyklem. Wczesniej bralem tylko raz krete i gaintera waze 80 kg przy 190 cm wzrosu wiec mam spora niedowage cwicze od 2 lat ale na powaznie od roku wiec przyszedl czas na cos powazniejszego wiec:

Podkreslam ze bedzie to moj pierwszy powazny cykl w zyciu

100 Metki 10 mg + kreta + gainer+ clom witaminki itd czy
10 prolongatum + 100 mety 10mg + clom + gainer witaminki itd

Prosze o porade z gory dzieki!!! pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94090 Napisanych postów 363928 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667572
ankieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
Sory za błąd miał być "Gainer" chciałem równiez dodać ze mam 21 lat 80 kg wagi i 190 cm wzrostu. Nie boje sie kloc itd chodzi o to czy wiekszy sens ma zrobienie pierwszego cyklu na mecie z kreta bo przy nastepnym cyklu meta juz mi nic nie da jesli teraz połącze ja z tesciem.Moge z tym poczekac i zrobic cykl na tesciu za 3 miechy.Napiszcie co o tym sadzicie. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94090 Napisanych postów 363928 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667572
1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
najpierw ankieta ,ale odrazu mówię ,że nie ma sensu brania krety z meta na cyklu krete zostaw sobie na spadki a co do tego że na kolejnych cyklach meta cię już nie będzie kopać to jesteś w dużym błędzie podbijasz dawkę i jedziesz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
1. WIEK:21
2. WAGA:80
3. WZROST:190
4. WYMIARY:(bez pompy)
-biceps:35
-klatka:98
-udo:53
-talia:80
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2lata z przerwami
6. DIETA: jadam mało czasami muszę się zmuszać do jedzenia szczególnie śniadań gdy jestem w czasie intensywnego treningu o tych samych porach problem braku łaknienia znika ale generalnie mam słaby apetyt przydałoby mi się coś aby go zasadniczo zwiększyć.Jednakże wiem co jeść i kiedy.
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:0 cykli sterydowych będzie to mój pierwszy taki cykl.Rok temu zjadłem jedynie zwykle mono krety i gainera.
8. TRENING:robiłem treningi wcześniej po 3-4 razy w tygodniu łącząc partie.Na cyklu chce robić brzuch + jedna partia 5 razy w tygodniu krótkie ale intensywne treningi dodając do tego basen 2 razy w tygodniu (chociaż nie jestem pewny czy basen na cyklu to dobry pomysł ale wydaje mi się ze tak)
9. CEL CYKLU:najważniejszym celem jest zwiększenie masy i późniejsze jej utrzymanie.
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:-
11. POZIOM BF%:-
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):szczupły typowy ektomorfik bardzo szybki metabolizm chude długie kości łatwo idzie rzeźba oraz małe partie ciała z budowa dużych partii juz jest gorzej
13. STAN ZDROWIA:ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:łysienie raczej mi nie grozi chociaż nie jestem jakoś bujnie owłosiony
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:8 dych/// wiem ze slabo dlatego trzeba wreszcie cos z tym zrobic!!!
-martwy ciąg:nigdy nie robilem bylo to dla mnie bez sensu
-przysiad: nigdy nie skupialem sie na nogach:((Na cyklu to sie zmieni nogi jednak sa wazne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
stary niezłe wymiary masz tyle w klacie co coleman w udzie ,a w udzie tyle co b-50 w bicu to o czym my rozmawiamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
game1988 ale to sa wymiary bez pompy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
micha 5xed high carb

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
"z budową dużych parti jest gorzej" stary zacznij robić martwy i przysiady ,ale najpierw zacznij jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
gardel aha to sorry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 prolongatum + 100 mety 10mg + clomid

Następny temat

pierwszy cykl.

WHEY premium