SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na dobry poczatek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
Witam wszystkich,
Na poczatek zaczne od wymiarow: 185cm 83kg
Mam pytanie jak dobrze cwiczyc zeby bylo wkoncu widac wyrazne efekty. Nie bardzo wiem jak zaczac czy mam dalej isc na mase czy poprostu cwiczyc miesnie. ogolnie czwicze juz prawie rok przytylem 13 kg i mysle ze powinno to wystarczyc bo brzusio sie troche zaczol zaokraglac pomomo tego ze cwicze intensywnie (2dni silownia i 1 dzien odpoczyneku) a w koncu chcialbym zeby bylo na nim widac wyraznie miesnie.
Zachowuje diete z minimalna iloscia tluszczu i duza iloscia wegli i bialka od 4 msc zajadam XXL MASS i do tego AMINOKWASY. A od 4 tyg zaczolem KREATYNE, czasem wpada pucha BIALKA zeby wzmocnic diete.
KUZWA CWICZE , CZWICZE TRZYMAM DIETE STARAM SIE I PO ROKU CZASU musze przyznac ze efekty sa (jak w szkole) DOSTATECZNE i to naciagany. Niby cos tam uroslo ale szlu nie ma.
POWIEDZCIE MI CO JA MAM JESZCZE ZROBIC TROCHE KREPUJE SIE PYTAC KOLEGOW NA SILOWNI DLATEGO ZWRACAM SE DO WAS.
Z GORY DZIEKI.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ankieta, ostatni przerabiany plan, cięzary na których pracujesz w podstawowych ćwiczeniach, czym więcej informacji podasz tym lepiej będzie mozna pomoc. Z tą kreatyną to bym się wstrzymał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
Nie bardzo wiem jak zaczac czy mam dalej isc na mase czy poprostu cwiczyc miesnie. A na treningu to co niby robisz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę Hugh'a Jackmana

Następny temat

Trening faq

WHEY premium