SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mycie piłki

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy mycie piłką szotką z mydłem i mocno trzeć jest dobra? nie "zedrze" mi to piłki? gram na trochę zakurzonym boisku (aktualnie to zima, więc nie) i co jakiś czas muszę piłkę umyć, a że niedawno se kupiłem nową, bo poprzednia była łysa, to chcę wiedzieć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6261
jesli chodzi Ci o piłke do kosza to ja zawsze myłem ja gąbką nsiaknieta mydłemm tarłem ja do momentu aż zszedł cały brud po tym muciu tak fajnie sie reki trzymałai nie powinno Ci to zedrzec piłkijesli nie bedziesz jej tarł za mocno
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3773
Zmieniony przez - Piterpak w dniu 2005-03-01 17:47:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10880
wsadz do wanny i potraktuj prysznicem

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam prysznic nie wystarczy. trzeba potraktować szczotką :]
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spuść powietrze i do pralki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak sie przygotowac do maratonu

Następny temat

napiszcie jakie buty i gdzie

WHEY premium