SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mutacja głosu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez brutus z działu Moderatorzy.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć
Bardzo proszę niech ktoś przeniesie ten list do "porad medycznych", gdyż nie mam abonamentu. Błagam.
Mam bardzo poważny problem. Mam 16 lat i przechodzę mutację głosu. Wiem że to normalne, lecz moi koledzy mają normalne głosy, a ja mam jakiś taki piskliwy. Nawet bardzo. Bardzo mi z tym głupio. Proszę pomóżcie. Czy można coś zrobić, aby mój głos był bardziej męski i nie był taki piskliwy? Proszę niech ktoś przeniesie ten list do "porad medycznych" i błagam o pomoc w sprawie mojego problemu.
Z góry dziękuję za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
kazdy inaczej przechodzi mutacje, jedni bardziej widocznie inni mniej, mój kuzyn tez miał pisklliwy głos ale juz mu przeszło (przechodzi), wiec raczej sie tym nie martw w końcu minie

pozdrawiam
kermit

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a i powinienes dbac o siebie nie przeziebiac sie
chociaz podobno od problemow zdrowotnych zwiazanych z gardlem i krtania w okresie mutacji to ci moze taki fajny żulerski głos wyjść !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
klakier7648164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Witam mam 30lat i nadal mam chłopczy głos na wiek 15latka jak lub co zrobić możliwe są leczenia na to by przejść mutacje Morze mi ktoś pomoże PROSZĘ O POMOC Lub jakieś informacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
powinies pojsc do lekarza foniatry. top specjalista zajmujacy sie leczeniem chorob glosu i narzadu glosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
co trzeba zrobic aby mieć ladny glos po mutacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4192
walić w kocioł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002
kubusiak11 - kiedy masz urodziny ? Kupię Ci kalendarz

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
Czesc mam problem mam 24 lata ale nieprzeszedlem chyba jeszcze mutacji glosu mam glos jak chlopak co ma 16 lat no moze przesadzilem ale mam niski glos i jak mowie to czasem niewyraznie po jakich specyfikach mozna przejsc mutacje glosu ?? z gory dziekuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KATAR!!!!

Następny temat

"Strzelające" kolano.

WHEY premium