SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

muay thai - gdzie?? i kiedy?? oraz ile??

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10772 Napisanych postów 47086 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie gdzie dokladnie odbywają sie treningi w Katowicach tajskiego boksu w jakie dni i godziny oraz ile kosztuja takie treningi?? Z gory dzieki za odpowiedz!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63603
post na górze zobacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10772 Napisanych postów 47086 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
niemoge nic znaleźć!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 606
zadzwoń do Warszawy do związku i spytaj się o spis klubów. Więcej nie podpowiem bo nie szukałem thaia, ale w podobny sposób sprytnie dowiedziałem się informaji o klubie kicka... Numerów tel. szukaj w internecie, lub pytaj się na forach klubów MT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 553
"... do Wawy do zwiazku..." jakiego ze tak zapytam? jesli chodzi o muay thai to nie ma w Polsce jak narazie zwiazku tylko zrzeszenie i nie w Wawie tylko w Krakowie. kontakt do Polskiego Zrzeszenia MuayThai---> www.muaythai.pl tam sie dowiesz co i jak i dostaniesz namiary na klub.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 606
o coś takiego mi chodziło. W MT się nie orientuję jak tam z organizacją, jednak wyżej bardzo dobrze to przedstawiono : D To teraz chyba powinieneś już wszystko wiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1181
w Katosach jest Muai ale drogie 100zł ze miech ale porzadny klub bylem tam idt to jest centrum odnowy biologicznej niepamientam ulicy ale masz strone www.fitness.katowice.pl tam niepisze o muai ale tam jest na 100%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sklep ?

Następny temat

Gdzie trenować cokolwiek w Żywcu ?

Zestaw 1