SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

muay thai - Kraków

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10834 Napisanych postów 48925 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemanko,moze mi ktos napisac czy sa jakies kluby Tajboxu w Krakowie,oprucz POLSKIEGO CENTRUM MUAY THAI??? jak znacie jakies inne kluby to napiszcie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14199
I wzajemnie

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3914
chłopaki chyba mają już dosyć odpowiedzi na tego typu pytania. pomugłbym z wielką przyjemnością ale mieszkam w 3mieście a w Krakowie byłem tylko raz

CezarY

Chcesz dać mi SOGa- niekrępuj sie ,napewno sie uciesze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2900 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36869
W Krakowie jest Lajkonik zgłoś się do niego, moze on coś będzie wiedział. Zwykle kręci się na rynku

Jujitsu: the art of self-protection
Judo: the art of self-perfection
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10834 Napisanych postów 48925 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Watpie zeby Lajkonik cos wiedzial... Smok Wawelski powinien pomoc

Vanderlei "The Axe Murderer" Silva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A coś jest nie tak z POLSKIM CENTRUM MUAY THAI??? Ja tam osobiście chodze i myślę że nie znalazłbym lepszego MT w całej Polsce )) Trenerzy to profesjonaliści - po studiach na AWF-ie, do tego są zawodnikami i przetrenowali to wszystko w Tajlandii. Do tego się wymieniają od czasu do czasu przy prowadzeniu treningu, więc nacisk jest kładzony na różne elementy.
Jak byś miał jakieś pytanka odnośnie tej szkoły to wal śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Przepraszam że zapytam ale jestem z okolic Krakowa i chciałbym się dowiedzieć na jakiej ulicy się znajduje centru polskiego muay thai?

Life is brutal!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 793 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23741
Sala treningowa mieści się w Szkole Podstawowej nr 46, w kompleksie
ośrodka .Szkolno - Wychowawczego nr 2, .im. Janusza Korczaka przy
ul. J. Zamoyskiego nr 100, w Krakowie ( patrz rys.1 ).
Ośrodek .wraz .ze szkołą, otoczony jest pasem zieleni oddzielającym go
od ulicy. Na terenie znajduje się boisko, umożliwiające (w okresie letnim)
prowadzenie treningów na wolnym powietrzu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
najbliszszy trening jest w srode i czwartek o 20-21.30 zamonskiego 100 (naprawde warto a poza tym w tym tygodniu nie bedzie duzo ludzi na treningu wiekszosc wyjezdza :) )

Muay Thai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 343
hej, Polskie Zrzeszenie MuayThai nie prowadzi treningów!!! PZMT zajmuje sie zrzeszaniem KLubów MuayThai, tworzeniem struktur w Polsce, organizacja zawodów, seminariow, itp. W Krakowie sa dwie szkoly MuayThai zrzeszone w PZMT. Jedna z nich to Lumpini - Klub MuayThai Rafala Szlachty. Od polowy wrzesnia szykuje sie nowe centrum treningowe... wiecej info na www.thaiboxing.pl

ONE WORLD ONE MUAY THAI

ONE WORLD ONE MUAY THAI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
sorry, ale gdzie znajduje się klub muaythai Rafała Szlachty-Lumpini?

Life is brutal!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boks w lodzi :-) 3 Sogi

Następny temat

muay thai Warszawa - Serafin czy Kowal?

nutlove