SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mrowienie w przedramieniu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
hi,

Moj tryb zycia:
zawsze chodzilem kilka razy w tygodniu na silownie, ale od okolo pol roku chodze niemal 4 do 5 razy na silownie i 2 razy na basen w tygodniu. Staram sie dobrze odzywiac itd., ale pije nawet sporo kawy, malo spie, malo odpoczynku i sporo pracy przed komputerem (czasami po 12h dziennie LOL). Wiec wiem, ze musze wiecej odpoczywac, bo wyciecze organizm.

Problem:
po cwiczeniach od okolo miesiaca moze 2, bolaly mnie miesnie przedramienia. Szczegolnie gdy cwiczylem bicepsy. Ale po kilku godzinach przestawalo bolec. Od okolo tygodnia ciagle czuje ze bola mnie miesnie przedramienia, czasami mam lekkie mrowienie w rece. Co wiecej, w nocy lekko mi rece dretwieja zarowno przedramienia jak i dlon z palcami.

Czytalem na forum tutaj ze mrowienie i dretwienie rak to mozliwy brak magnezu przez wycieczenie organizmu (poce sie, przemeczenie, kawa slyszalem wyplukuje magnez itd.). No wiec 2 dni temu kupilem w aptece jakie specjalne mleko z magnezem, oraz wapn, ale na razie nie widze efektow. Ogolnie od 5 dni nie cwicze, a wciaz mam mrowienie i dretwienie.

HELP!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32410
Idź z tym do lekarza. Nie mam pojecia co to może byc :/. Pozdr

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
kup magnez solo bez dodatków.jakieś problemy krążeniowe mogą to też być.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mleko z magnezem jest bardziej na zoladek kup sobie preparat czysto magnezowy. Przy niedoborze magnezu wystepuja tez:
Dretwienie konczyn
"skaczaca powieka"
Nerwowosc

Wiem bo mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
warezz --> nerwowosc mam :), a z tym ze mleko na zoladek to prawda, bo chyba za duzo tego wypilem i mialem sraczke :P.
dzieki, dzisiaj kupie tabletki jakies z magnezem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A i nie chlej kawy litrami napij sie zielonej herbaty
I odejdz od kompa bo sie garba nabawisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pasozyt

Następny temat

dysopatia

WHEY premium