SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mozna tak sie rozciągać?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Mało prawdopodobne

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 457 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7533
jeszcze mam takie pytanie a własciwie to dwa ;]

1.

ćwiczenie numer 3. Gdy robi się rozkrok i napinanie miesni to nastepnie odrazu z tej pozycji(po 10s) siadacie na tyłek?? czy spokojnie sobie rozluzniacie i siadacie jak na zdjęciu 2 z cw. 3? bo ja jak siadam bezpośrednio po napinaniu to siadam w wąskim rozkroku...


2.

ostatnio czytałem sobie najważniejsze tematy uderzanych i znalazłem dobry trening na rozciąg (bynajmniej tak piszą w temacie):) konkretnie chodzi o ten: http://ssjtomi.fm.interia.pl/rozciaganie.doc

co o nim myślicie ? ten 2 bardziej mi się podoba, który będzie bardziej efektowny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 457 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7533
prosze o odpowiedz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Ciężko mi określić czy ten drugi plan jest dobry, co prawda przeczytałem go, ale tak naprawdę trzeba samemu spróbować żeby określić.

Co do Twojego pytania, to tak. Tylko nie siadasz na tyłek, tylko rozjeżdżasz się do szpagatu. Rozluźnienie nastąpi w momencie gdy już będziesz schodził w dół - na tym polega streching. (przytrzymanie - napięcie - rozciągnięcie)

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pasy Mistrzowskie w boksie zawodowym

Następny temat

Rozciąganie inaczej

WHEY premium