SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mozecie zerknac

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2023
witam pytam na prosbe kumpla bo sam nie jestem pewny czy moge mu dobrze odp a wiec skaczyl cykl na enanie 10 dni temu jutro zaczyna odblok i dopiero zaczyna szamac kretke czy dzieki temu ze tak puzno zaczyna ta kreatyne nie przyczyni sie to do wiekszych spadkow?? Dzieki za odpowiedzi

kuki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
to nie zależy tylko od kreatyny,a od wielu innych czynników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
odblok po 14 dniach niektuzi nawet po 21dniu po ostatnim szocie enam ma dlugie poltrwanie

szumak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niech przypilnuje diety i bedzie dobrze. odblok po enanie na mnie dziala najlepiej jesli go rozpoczne 7-10 dni po ostatnim szocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2023
owszem wiem ale czy to moze wplynac w jakims wiekszym stopniu, bo jezeli sie dobrze orjetoje to oprocz diety i odbloku rowniez wazne jest suplemetacja po cyklu..?

kuki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 315 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1771
na pewno przyda sie jakis sumpel typu gainer

szumak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2023
szumaku1234 naucz sie czytac od poczatku ze zrozumieniem! wiem jaka odrzywka jest dobra i to napewno nie jest gainer na co mu dodatkowe bialko i wegle jak ma koles dopieta miche!widze ze twoja wiedza nie jest zawysoka wiec jak mozesz to sie nie wypowiadaj oczekuje na odpowiedzi bardziej doswiadczonych jak po wyzej>>> dzieki za zrozumiwnie

kuki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3389
To ma znaczenie według mnie. Powinien zacząć kreatyne zaraz po ostatnim strzale albo kilka dni przed żeby kretka sie rozkreciła i gdy skonczy się okres trwania teścia w organiźmie nie schodził z pompy. Storm był by dobry po takim cyklu.

Wątroba się regeneruje a nerki są dwie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3389
to zależy też od organizmu, czy to jego pierwszy cykl, itd... ale spadki napewno jakieś bedą:) tego trudno uniknąć:)

Wątroba się regeneruje a nerki są dwie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Niby ma znaczenie. Ale znam ludzi co nie biorą krety po cyklu i jakoś żyją a masę trzymają po prostu dobrą michą. Nie rozumiem również po co te pytanie skoro już 10 dni po i co jeśli bym Ci napisał ,że wszystko spadnie to cofniesz czas i kumpel weźmie krete wcześniej bez sensu. Szumak nie wiem co chciałeś wnieść do tematu pisząc ,że potrzebny mu gainer ? W jakim celu mu ten gainer ?? Czy on napisał ,że kolega ma braki węgla w diecie ,że proponujesz gainera. Śmieszą mnie ludzie ,którzy uważają za odżywki gainera i białko dla mnie to jest jedzenie w proszku nic więcej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

supervar

Następny temat

Propionate vs Metanabol

WHEY premium