SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moze ktos pomoze, podpowie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 21l czy myslicie ze juz jestem za stary na jakis treningi albo na jakas sztuke walki ?? Aha co tzn Bjj a tak pozatym co zrobic na szybkie zrzucenie z bioder i wyrobienie miesni brzucha(w gre niewchodza zadne sterydy jesli o to chodzi) Dzieki za ewentualna pomoc Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Jett Lee po co walisz offtopy, jak juz zadales pytanie w innym poscie? Cierpliwosci, jak ktos bedzie wiedzial na pewno sie tam wypowie.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Bjj to Brazylijskie Ju jitsu ( nie trudno sie tego dowiedziec ) .
Wyczynowym sportowcem pewnie juz nie bedziesz , ale cwiczyc mozesz sobie zacząc nawet w wieku 30 lat . Efekty to tylko wynik twojej pracy .
Na brzuch nalepiej robic rozne brzuszki , wznosy nóg itp. PO prostu trzeba ćwiczyc .

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odp cwiczyc o cwicze w domu i na silowni ale niestety przybieram masy tylko na rece i na barki i to w bardzo krotkim czasie a biodra bez zmian robie brzuszki, skrety itd ale nic z tego :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Bo pewnie ćwiczysz duzymi ciezarami . Musisz robic wiecej cwiczen dynamicznych. Pozatym bieganie i plywanie .
Nie jestem zadnym expertem ale tak mi sie zdaje

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
u mnie w klubie przewazaja osoby po 21
wiec wiekiem sie nie przejmuj...

http://www.mma.sfd.pl
Dragon Ball Z jiu-jitsu

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
na zrzucenie tluszczu to nie brzuszki, tylko aeroby, jak bieganie, rower, skakanka, itp. Wazne, zeby trening nie byl bardzo forsowny, ale dlugi i nieprzerwany. Slyszalem, ze organizm zaczyna spalac tluszcz dopiero po ok. 20 minutach nieprzerwanej pracy (wtedy mniej wiecej konczy sie rezerwa weglowodanow).

"...a brazylijska to jest Capoeira a nie Jiu-Jitsu"

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
po 40 min, gdy wykorzystana jest cała energia ATP...ale to już wyższa szkoła jazdy

SFD FIGHT CLUB

Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

"Success is not final, failure is not fatal: it is the courage
to continue that counts."
~Sir Winston Leonard Spenser Churchill

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem za bieganie nieumiem sie jakos zabrac lubie pocwiczyc ciezarkami albo na silowni a dookola to nie ma zadnych szkol z jakimis stylami walki no i ogolnie jest prze******bane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
sorry stary, jak chcesz srzucic tluszcz to nie ma innej drogi jak trening aerobowy. Podnoszac ciezary nie zbijesz masy, co najwyzej ja powiekszysz . A miesnie beda niestety dalej lezaly pod warstwami tluszczu. No jest jeszcze trening kondycyjny-brzuszki, pompki, przysiady, podciaganie, ostre rozciaganie i kupa innyc cwiczen. One juz predzej doprowadza Cie do zgubienia nadmiaru kilogramow niz machanie sztanga. A zreszta nie musisz przeciez koniecznie biegac. Mozesz tez skakac na skakance, ew. "pojezdzic" troche na rowerku stacjonarnym, jezeli to bieganie stanowi bariere nie do przejscia .

p.S.:Champion mozesz rozwinac temat (ten dotyczacy ATP)? Albo podaj jakies ciekawe linki.

"...a brazylijska to jest Capoeira a nie Jiu-Jitsu"

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
po 20 min, kiedy wykorzystane sa rezerwy glikogenu w miesniach

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
No ja bym ci polecal np trening kick boxingu i upieczesz dwie pieczenie na jednym ogdniu. Duzo treningu wytrzymalosciowego i kondycyjnego a takze silowego gdzie nie tylko wyrobisz sobie miesnie brzucha ale i pozbedziesz sie zbednej tkanki tluszczowej oczywiscie przy odpowiedniej diecie.

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skarpety do sztuk walki!%-)

Następny temat

Przyjemny akcent

WHEY premium