SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moze kogoś zmotywuje;)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84
Witam Wszystkich. nazywam się Łukasz mam 19 lat i właśnie zacząłem 4 klasę technikum. Czyli maturalna:D:D
ale przechodząc do rzeczy zawsze miałem nadwage i to dośc spora w 3 klasie gimnazjum najmniej wazyłem 78 kg a ostatnio rozleniwiłem się do tego stopnia ze przed wakacjami wazyłem 87 kg miałem obwud brzucha z 104 i pasa 94;/ przy wzroscie 167... Ci ktorzy mają nadwage wiedzą jakie przykrosci spotykają nasz "wiekszych" a ja już nie mogadz tego zniesc i wkurzylem się i na poczatku wakacj zaczołem trenowac!!;) i cóz zaczołem pić zieloną herbate i postanowiłem przyjąsc diete MRZ<mniej rrzec> w pierwszym miesiacu znalazlem prace;) no cóż wiemy jakie były temperatury lipcu a ja pracowalem zawziecie na budowie... zapieprz miałem taki że pozostali współ pracowniczy gdy tylko mnie widzieli kazali mi usiasc i odpoczywac:D:D nie słuchałem i dzięki zielonej herbacie pociłem się jak duren!! a po pracy A6W no cóz ćwiczenie baaardzo skuteczne bo po 15 dniach z brzucha 104 zrobiło się 94 i w pasie 87;) pierwszy sukces mnie zmotrywował no ale ten kto trenował A6W wie jakiej to wymaga cierpliwosci:/ dlatego postanowiłem przezucić się na ABS. po miesiacu pracy na budowie miałem 1300zł w kieszeni:D:D a mam 19 lat!!;) wiec postanowiłem sobie ze to rzucze... no w koncu wakacje co nie??;)<istotna rzecz!! na poczatku wakacj na drązku nie moglem pociagnąc sie ani raz;/ ale mniej wiecej 24 lipca z nudy postanowiłem wskoczyc na drązek;) bez problemu 3 razy:D:D nie wierzyłem do tego stopnia ze nastepnego dnia to popwtorzyłem i od tamtej pory co dzien> po zwolnieniu sie z pracy głownie odpoczywałem... no ale ktoś już na tym forum polecił mi bieganie więc korzystając z wolnego czasu biegałem + drązek + ABS. no cóz ze względu iż choruje na serce i płuca na poczatku mojego bieganioa potrafiłem przebiec z 150 metrow?? moze tyle bylo:D:D no ale dzis juz mamy wrzesien:D:D przez moje plucza potrafie przebiec tylko z 700metrow<moja choroba sprawia ze mecze sie 3 razy szybciej niz przecietny człowiek, czy jakos tak... w kazdym razie nie mam kondycj jak inni>... no i własnie co jeszcze osiagnołem?? dziś waże 74 kg <było 87> mam 83 cm w pasie <było 94> i 87cm w brzuchu<było 104> jestem w stanie zrobić 8 podciągnięc na drązku i ABS już na 8 poziomie;) dzięki treninga mam już dosc dosc fajne ciało;/) mówią mi to koledzy zę dośc postawnie wygladam a pozatym widać w lusterku znaczy nie jest bomba!! oj nie!! ale nie mam juz az tak obwisłych czycków czy cos;) wiele osób gratuluje mi efektu a i dziewczyny zaczynaja zwracac uwage;) jak chcecie zobaczyc jak wygladam dziś zapraszam na www.arealny.fotka.pl a fotek porownawczych nie mam;(;( miałem na dysku ale padł i nie naprawili... no to chyba wszystko;) mam nadzieje ze moja historia komus sie przyda a mnie samego motywuje by napisac kolejna za jakies 2-3 miesiace by pochwalic sie kolejnymi osiagnieciami;) buzka;P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po redukcji czas na masę

Następny temat

Trening pod MMA

Wiecej