SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mono wymieszane z bulk''iem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7570
Mam pytanko ... Czy jezeli mam mono i powiedzmy profi whey mass'a, czy tam top mass'a i chce i jedno i drugie wziac po treningu, to czy moge to wymieszac i zamiasta mono +carbo, brac z ktoryms z mass'ow ?? Krazyly takie mity ze najpierw kreatyna , a pol godziny pozniej dopiero proteiny, ale przeciez jest odzywka w stylu magnum z treca i pare innych, gdzie proteiny sa z kretka polaczone ... Wiec jak to jest ??

pozdro

"Cale zycie z d****ami lub gaskami..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
bierz śmialo
wtedy uzywaj wody lepiej do zrobienia shakea lub mleka odtłuszczonego

Zmieniony przez - giecik w dniu 2007-04-26 10:57:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
j/w - nie ma problemu. bierz jak Ci wygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Niektórzy wolą chwilę odczekać, ale według mnie to bez różnicy, ja bym mieszał. A z mlekiem czy z wodą - zwykłemu zjadaczowi chleba nie zrobi to imho różnicy.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
jasne że możesz.. nawet jest to wskazane...

https://www.sfd.pl/Suplementacja_monohydratem_kreatyny_-_kilka_faktów_o_których_nie_wszyscy_wiedzą-t296422.html

https://www.sfd.pl/Suplementacja_okołotreningowa_by_Ryan_Zeppelin-t311660.html

Co do tłuszczu to jego ilosć w mleku potrzebnym do rozrobienia szejka ma minimalne znaczenie... Nie warte przejmowania się w ogole. Jak ktoś już tak ortodoksyjnie podchodzi do sprawy to niech rozrabia w odtłuszczonym...

!PzdR!


Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-04-26 13:34:24

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpand a papierosy

Następny temat

kreatyna

WHEY premium