SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mono po spadkach?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witajcie postanowiłem się Was poradzić czy będzie dobrym rozwiązaniem zapodanie mono+tauryny+carbo/glukoza w celu odrobienia spadków po reducji, redukcja krótko mówiąc nie poszła mi za najlepiej i prócz sporej ilości fatu straciłem sporo mięsa, teraz chcę odrobic spadki mięsnia i siły w możliwiej najszybszym czasie- co sądzicie o tym zestawieniu i czy dobra pora by to brać, wsumie to już zaczołem ale chciałbym znać Waszą opinie
pozdro
p.s w wyszukiwarce nie znalazłem za bardzo w tym temacie, a że z suplami mam małe doświadczenia więc pytam i wybrałem mono bo tanio
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
obecnie moim priorytetem na redukcji jest zminimalizowanie strat miesni, nawet za cene bardzo wolnego spalania tluszczu - zobczymy jak to wyjdzie w praktyce.

tez kiedys zrobilem blad polegajacy na zbyt szybkim tempie - na szczescie wiekszosc spadkow da sie w miare szybko nadrobic - wlasciwie jesli na redukcji bylo malo wegli, to juz samo ich zwiekszenie poprawia "pelnosc" miesni.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Mialem podobnie po redukcji duze spadki wiec odrazu pojechalem znowu z masowka ,czyli jaknajbardziej jestem za aha dokup jakis gainerek jeszcze i bedzie si

Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2006-05-23 16:39:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gainerki nie dla mnie muszę uważać z węglami- wolę zjeśc coś z niskim IG np płatki czy kaszę
ale dziękuję za Twoją wypowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Prosze Cie bardzo a skoro obcinasz wegle to moze bialeczko jakies chyba ze dietka jest ok to nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
po co ma znow sie tuczyc gainerami?

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Tak zaproponowalem bo nie znam jego diety ale skoro dietka jest w porzadku wiec macie racje gainer odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
mono+tauryny+carbo/glukoza

mono=moze byc,jednak mozesz lapac sporo wody,jak to w przypadku mono(sprobuj np.jablczan kreatyny lub stack...na Twoim miejscu bym pojechal 2 x cp)
tauryna=transporter
glukoza=uzupelnie glikogen jak i jest tez dobrym transporterem etc
wiec tauryne bym odpuscil
za tą kase np.zma

jezeli łapiesz tłuszczyk badz jestes osobą o wolnej przemianie materii(i mowisz,ze gainer nie dla Ciebie)sprobuj bulka,np.hard mass treca bądz Top mass Olimpu...duzo jest rozwiazan

Zmieniony przez - DaroNigga w dniu 2006-05-23 17:40:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
tak na marginesie - nie przesadz z ta checia szybkiego odrobienia spadkow masy (mowie o kaloriach), bo wtedy mozesz sie spodziewac sporej ilosci masy tluszczowej, czyli moze byc gorzej niz przed redukcja.

cos mi sie wydaje, ze redukcja nie poszla najlepiej, bo tez chciales za szybko efekty, no nie?

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak Chwilowy masz racje za ostro chciałem się pozbyć fatu, ciężkie treningi za dużo aero i wyszło tak nie inaczej ale jakby nie było 12 cm z pasa straciełem, chociaż mogło być lepiej i mniej mięsa mogłem stracić coż nauczka na przyszłość- ale wsumie to juz chyba będę na wiecznej masie

dzięki za porady Zma też biorę zapomniałem napisać apteczne zinas forte + filomag b6 a taurynke pojem bo mam troche MC zostało sie z kiedyś

Zmieniony przez - Seba81 w dniu 2006-05-23 18:02:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
to powodzenia w budowaniu jak najbardziej beztluszczowej masy

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki wsumie byłoby co jeszcze redukować z fatu tylko mięsnia niewiele zostało i dziwnie się czuję, a z kaloriam staram sie pilnować żeby nie przedobrzyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono + nitro??

Następny temat

Co lepsze do cyklu z kreatyna?

WHEY premium