SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moment na diete

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3803
siema,
cwicze mniej wiecej od polowy marca (ale dopiero od maja w pelni mozliwosci, bo zdobylem wiecej obciazenia). mam 15 lat, w kwietniu ukonczone. wzrost okolo 185, waga jakos ~77-78kg. w lapie bodajze okolice 34 cm... nie jestem ani zatluszczony, ani przesadnie wysuszony, taki typowy.
ogolnie przez pewien okres wszystko dosc szybko szlo, a teraz zauwazylem pewne spowolnienie - czy to jest dobry moment na pomyslenie nad dieta? ogolnie to staram sie dosc duzo jesc, ale zapewne moje pozywienie zostawia wiele do zyczenia. dieta moze przyspieszyc progres?

wynikow silowych max nie mierzylem, bo generalnie slaby jestem... ale jesli byloby to istotne, to moge rozpisac dzisiejszy trening
drazek nadchwyt 10/8/5
przysiad 12/12/10 70kg
wyciskanie na plaskiej 12/12/12 65kg
martwy ciag 12/12/10 80kg
wyciskanie zza glowy 12/12/12 52kg
francuskie wyciskanie 12/12/12 38kg
uginanie stojac 12/12/12 43kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
odpowiedni moment był nawet jak zaczynaleś cwiczyc - przyrosty bylyby wieksze, zawsze tak jest ze na poczatku masa leci ladnie, potem coraz wolniej...




...a na końcu jak juz nic nie idzie siegasz po koksy

Zmieniony przez - misiek003 w dniu 2009-06-04 23:14:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3803
nie chce masy bez sily (oczywiscie nie, zeby nie rosla, tylko rosnie wolniej). dieta dobrze dziala na wzrost sily?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka na mase ale taka bez leum poleum ...

Następny temat

dieta redukcyjna - poprawka + wasza opinia

WHEY premium