SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje oisągi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 402
Ale masz całkiem niezłą budowę, muszisz dużo jeść ( + odżywka białkowa ) a masa przybędzie zanim się obejrzysz.

POZDROWIENIA

Wymuszajcie z siebie MAXA a bedą efekty !!!

Wymuszajcie z siebie MAXA a bedą efekty !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
efit ćwiczysz 16 miesięcy i nie potrafisz wycisnąć swojej masy?

"Szczęście sprzyja odważnym"
Philips
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Philips - nie wszystko jest takie proste jak ci się wydaje
- każdy inaczej reaguje na trening i często ludzie którzy
mają dużą wiedzę czasami nie odznaczają się szczególnymi rozmiarami
czy osiągami(nie ma reguły)

Bosza - Przede wszystkim jedz, przy twojej chudości nie powinieneś się oszczędzać z jedzeniem, jedz solidne posiłki 6x dziennie. Spróbuj dostarczyć sobie więcej białka, więcej węglowodanów i wogóle więcej wszystkiego :).




Son Gochan

Zmieniony przez - Gochan w dniu 2002-04-17 19:19:23

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
Zdecydowanie masa, jestes cholernie chudy. Nie wiem jakim cudem osiagnales taki kaptur przy chudej reszcie. Wazne, ze widac, ze w ogole cwiczysz. Qrde tez musze jakies sobie zdjecie zrobic bo wiele sie mozna diwiedziec na swoj temat...

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Ja tez pol roku cwicze tylko, ze mi przybylo 10kg miesni, a przed treningiem to zal bylo patrzec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10962
Philip coś tak dowalił czep się supa :)
niemoge z prostego powodu na poczętku ćwiczyłem u siebie w garażu a tam miałem obciązeeni tylko do 55kg i poprostu nie zwiękrzałem ciężaru a potem na siłowni było mi bardzo trudno ruszyć z tego ciężąru
Mięsinie się przyzwyczajły w pewnym momęcie barki prawie doruwnały klacie ale mnie to narazie wisi siła na klacie skoczyła dosyć pkaźnie
a przyrosty klaty nadal miałem (bardzo skoncentrowałem się na górze klaty) a teraz ćwicze duł i siła jdzie nigdy ni brałem odżywek sądze że tak kuracja z kreatyną & glutamina i wyciskam koło 90 ale tak nie chce mnie się nie spieszy

Jeszcze coś z miłąchęciom odpowiem,
ps.

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10962
ps. gohan dzięks

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Całkiem niźle jak na jazdę na sucho co oczywiście imponuje biorąc pod uwage fakt że 90 % ćwiczących koksuje. Jestem pełen uznania. Faktycznie jak ktoś tam zauważył masz niezłe kaptury. Na razie to puduj masę i jak jej już zdobędziesz i sie znów zaczniesz rzeźbić zaczniesz się martwić dysproporcami między poszczegulnymi partiami mięśni. Ale też teraz staraj się więcej ćwiczyć na większe partie niz na mniejsze. Ogulnie całkiem nieźle.

Kulturystyka naturlana nie obejmuje sterydów anabolicznych oraz inncyh substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
muszę powiedzieć że jak na pół roku to efekty są dość marne
ale masz super-małą zawartość tłuszczu w organiźmie(lub b. mało masy)jeśli skorzystasz z rad jakie do tej pory udzielili nasi forumowicze to efekty będą i to duże. ja chyba też wyślę kiedyś moje zdjęcia do oceny :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol nadgarstka :(

Następny temat

zastoj w klacie!

WHEY premium