SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje fotki na masie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4288
umisz czytac nim weszles pisało tak MOJE FOTKI NA MASIE !!!!!!! chyba to oznacza cos dla mnie bynajmiej tak chyba ze nie rozumisz pojecia "na masie" wiec komentaz typu jest tłusto jest zbędny

...kiedy ty sie op*****lasz ktoś trenuje żeby skopać Ci dupe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Body napisz w koncu jakie sa twoje zalozenia treningowe? Do czego dazysz?

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyluzujcie troche, podjalem temat bo zauwazylem takie sugerowanie sie pierwsza wypowiedza w wielu postach, uwazam ze nie ma o co sie klocic, jezeli wedlug BPL-G jest za duzo fatu to szanuje jego zdanie ale w tym konkretnym przypadku wiem ze to zdanie jest jego wlasne a nie tylko dlatego takie ze przedmowcy tak pisali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
contriver dzieki

Leber ze na masie to nie znaczy ze nie wazne ile % fatu jest takie moje zdanie i jak pisalem wczesniej zalezy kto do jakiej sylwetki dazy ja wole bardziej kulturystyczna ale doceniam ta jesli autor wlasnie do takiej dazy bo osiaga swoj cel

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-01-04 23:04:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
dla mnie za tłusto,zle bym sie czul z takim balastem sadla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4288
nie ma az tak duzo fatu chyba nie widziales czlowieka otłuszczonego no nie ma o co sie klucic
pozdro !

...kiedy ty sie op*****lasz ktoś trenuje żeby skopać Ci dupe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Kulturysta zawsze powinien wygladac jak czlowiek Muskularny bez wzgledu na to czy jest na masie czy na rzezbi...

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Dziwi mnie niektórych podejśćie w tym dziale do komentowania fotek, chcielibyscie ogladac tylko piekne, wyrzezbione cialka, a pomysl ze moze tej osobie ktorej komentujesz foty podoba sie duza masa, mial cel stac sie duzym panem i moze to jest jego cel, zalozenie. Jezeli tobie sie podoba piekne, muskularne cialko to cwicz pod tym zalozeniem, ale nie nastawiaj tak drugiej osoby, ktora moze ma inne zalozenia. Kiedys z takiej masy po spaleniu tluszczu pojawiaja sie piekne prążki i najwazniejsze duze wyraziste miesnie, na wszystko przychodzi czas, najpierw sie masujemy, a pozniej spalamy tluszczyk i poprawiamy wyrazistosc naszych miesni:)
Pozdr.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1419 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13811
" ja go nie widziałem na zywo ale patrzac na te fotki to juz sie boje " Lol ja go widziałem na żywo ;) i powiem wam spory chłopak swoje już trenuje

Shut The f*** Up And Train !/
Ja Tu Tylko Sprzątam.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Luz Chcialem przypomniec - ze to FORUM - wiec KAZDY ma prawo do wypowiadania sie i komentowania na swoj sposob oczywiscie nie lamiac przy tym regulaminu.

A ty przyjacielu chyba mylisz pojecia MASA ...
Masa - masa - ale to nie znaczy Ze trzeba sie ZALAC i zatluscic jak Wieprzek... co ci z "MASY" jak WOGOLE nie widac twoich miesni i nie roznisz sie praktycznie niczym od Starych Spaslakow z Targu.
(popatrz jak kulturysci wygladaja na MASIE)
Masa - smieszy mnie to - wpada koles z 30% fatu i mowi jestem na MASIE .. tak to moze powiedziec kazdy spaslak z ulicy jestem na masie ...
bez jaj ...

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakim iść kierunku???

Następny temat

Pierwsze wyjście 2,5 roku

WHEY premium