SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje boje z DeeJaaVuu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17418
Prosze moderatorow o uczciwa ocene.

http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=16482&forum_id=16&t_orig=42&forum_title=Szatnia&M=Falsz&S=Prawda

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
Judo / BJJ - jak bedzie kaska :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 41358 Wiek 1 rok Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 126098
Nie jestem moderatorem dzialu Szatnia, ani nie znam tresci oryginalnego listu, ale wg mnie jesli zawieral:

"Sluzyl on poproszeniu uzytkownika forum o sprawdzenie skrzynki, poniewaz odnowila mi sie kontuzja i potrzebuje SZYBKIEJ odpowiedzi. "

to wlasnie w dziale Szatnia powinien on sie zjawic, nie gdzie indziej.
Znowu wg mnie, Szatnia to miejsce tzw pogaduszek (stad jej nazwa), moze sie myle???

Fakty, nie mity

Wszystkiego Dobrego na Swieta i do siego Roku
(wracam w Nowym Roku)

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2001-12-21 14:49:11

TWORCA ALTERNATYWNEJ DROGI (i nie tylko) - zaprasza do dzialu NUTRIFARM
i lektury magazynu PERFECT BODY http://www.perfectbody.pl

Dieta JEM / NIE JEM pozwala na wiecej !
http://www.sfd.pl/JEM_/_NIE_JEM_dieta_by_Biniu_oficjalny_watek_Q&A_Patrz_str_1-t931736.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2563 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25637
"Arkady sprawdź poczte" to był twój temat który usunołem (bez tesktu, chociaż i tak zanim go usunołem 20 osób juz niby go przeczytało). Czy forum ma służyć do zostawiania jakiś informacji typu zdzisek, maniek, stefek sprawdź poczte ??? O kontuzji nic nie napisałeś więc skąd mogłem wiedzieć co zawiera twój mail. Uznałem że to zbędny temat w szatni więc usunołem. Czy przez to zostanie mi odebrany immunitet ). Każdy wie że w szatni są tysiące tematów odbiegających i nie mających nic wspólnego z kulturystyką ani ze sportem,ale przynajmniej posty te w odróżnieniu od twojego wnoszą coś nowego i każdy z użytkowników ma szanse wypowiedzenia się. Są to przynajmniej tematy które zmuszają użytkowników do jakiegoś "ruchu" a w konsekwencji prowadzą do dyskusji. Tak czy inaczej uznałem że twój post zaśmieca forum ,więc usunołem.

Kierownik Zmiany Działu Szatnia )

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"

Zmieniony przez - DeeJaaVuu w dniu 2001-12-21 22:15:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10791 Napisanych postów 47486 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Muszę poprzeć DeeJaaVuu.
W dziale szatnia mogą znajdować się informacje typu "jak wydoić krowę", albo "właśnie dostałem mandat", ale posty w stylu "zadzwoń do mnie", "odbierz pocztę" to zwykłe śmieci i powinny być kasowane.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2563 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25637
Czuje się zaszczycony poparciem "wodzu" he he )

Kierownik Zmiany Działu Szatnia )

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17418
Wesolych Swiat! Jak najmniej kontuzji oraz niedoreczonych mail'i. :>

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
Judo / BJJ - jak bedzie kaska :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest ****A?

Następny temat

Nowy engine wysyłania wiadomości!

Fruzelina