SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja suplementacja - mozecie to sprawdzic?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3791
jezeli mozecie to powiedzcie czy dobrze biore suplementy:

I .rano na czczo(ok.30minut przed sniadaniem):5x caps Tyrozine(Hi-Tec)

II. sniadanko, po nim reumapharm(jakos tak)(ziolowy na stawy)+ 1 tab Chrom(naturell)+ 4-5 tab. Pro-lecitine(Naturell) + 1 tab Acerola(Naturell)

III. 30minut przed obiadem 1caps glucozamine(Trec), kolagen 5caps. + 1 tab Acerola(Naturell)

IIIa.(jak mam czas na jeszcze jeden posilek to po nim biore jeszcze jedna caps glukozaminy)

IV. 2-3h przed treningiem posilek po nim reumapharm + 5x tab Pro-lecitine

V. bezposrednio po treningu zapijam Amino 2300 (MLO) 0,5l carbo(Ultimate Nutrition)

VI. 30-45min. po treningu koktajl białkowy 95%(Megabola)

VII. 2-3h po ostatnim posilku i 30-60min przed snem ZMA(Hi-Tec)

Co myslicie o tym? poza tym jakie ZMA jest najlepsze ? stosowalem Nutrend, bylo widac efekty(lepszy sen, wigor), teraz mialem dylemac co wziasc bo wszyscy chwala Treca, jednak dokladnie sprawdzilem sklad i Hi-Tec jednak jakos konkurencyjniej wypadl, zawiera jakos sladowo wiecej Cynku niz konkurencja + miedź czego nie maja inni. Czekam na komentarze i ewentualne poprawki mojej suplementacji.
Wspomne tylko ze rehabilituje nieco stan zwyrodnieniowo-przeciazeniowy stawu kolanowego mialem powazna kontuzje zwiazana z naderwaniem dwuglowego uda. Trenuje 3xtydzien eskrima + 1-2 taekwondo.
dzieki za fatyge;]

A czy ty też efektywnie wykorzystujesz swoja dodatkową masę mięśniową?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam głupie pytanie

Następny temat

przygotowanie supli

WHEY premium