SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja siostra cioteczna - pomocy...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Witam.
Od kilku dni próbuję wytłumaczyc siostrze że robi źle... ale po kolei:
Ma 160 cm, waga 48 kg, wiek 17 lat. Swoją diete stosuje od kilku tygodni, czyje sie swietnie itp, choc wydaje mi sie ze to troche nienormalne ;)
Dziennie zjada średnio 800 kalorii, czasem wiecej czasem mniej.
Na śniadanie je 2 kromki wasy z kawałkiem pomidora i szczypiorkiem, na obiad troszkę ziemniaków i pół kotleta oraz surówkę. Kolacji czasami w ogóle nie zjada, albo jakieś 2 wafle ryżowe. W czasie dnia pije sok marchwiowy, a czasem jabłko. Tyle...
Moim zdaniem to trochę chore... tak mało białka, ogolnie za mało kalorii... Do tego ćwiczy codziennie aeroby, mówi ze ma duuuzo siły i jest zdrowa. Trenowała 7 lat piłkę ręczną, jest wysportowana, ale ma troche za duzo tłuszczu i mięśni. :)
Co o tym myślicie?

Pracuj nad sobą, by pokazać innym, że możesz być lepszy

http://www.sfd.pl/Siłownia_w_garażu_:_-t338012.html - moja siłownia :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2113
Jak dla mnie porażka i głupota!
Ale kobiety niestety takie są U mnie w grupie na studiach też jest taka co dosłownie sama skóra i kości i czasami dziennie zje np. tylko 2 jabłka i co po chwile gada, że jest "gruba na maxa", "pełno tłuszczu" itd.
A pozatym nie ma sie co rozpisywać - na forum już były setki artykułów opisujących dlaczego powinno się jeść 5-6 posiłków, a nie 2-3!
I również nie rozumiem jak można się odchudzać mając taki wzrost i taką wage...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Ona jest troche szeroka, ubita, umieśniona, mogłaby trochę schudnąć, ale nie w taki sposób! mówiłem ze za malo białka, za mało posiłków itp, ale ona mnie nie chce słuchac :D ale ostro sie zapiera, że ona to nie jest z tych co to zaczynają juz troche przesadzać :) Chory nigdy sie nie przyza do choroby - tak gdzies słyszałem :) ale ok, i tak nie przetłumacze wiec trudno. Aha mozecie mi napisac, jakie mogą być konsekwencje tego braku białka w pokarmach, tak małej ilosci posilków itp? Bo ona mówi ze sie dobrze czuje, ma siłę itp...
Dzięki

Pracuj nad sobą, by pokazać innym, że możesz być lepszy

http://www.sfd.pl/Siłownia_w_garażu_:_-t338012.html - moja siłownia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3777
chlopaku ja mam taka dziewczyne... caly dzien przezywa na jogusiu jagowym z platkami fitness...no chyba ze sobie cwiczy(tz. zawala na skakance jak rocky przez 35min,potem jakies cwiczenia na tyleczek i pare serii brzuszkow po jakies 100powt.) Pomimo tego ze jej mowie ze tak nie moze byc to nie slucha i robi swoje...ale kobiecie nie przetlumaczysz, niestety.

wiekszosci kobiet jak wspomnisz o diecie to nie pomysli ona o tym jak i co jesc tylko poprostu o tym zeby nie jesc

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
dobrze że jestem chłopakiem :)

Pracuj nad sobą, by pokazać innym, że możesz być lepszy

http://www.sfd.pl/Siłownia_w_garażu_:_-t338012.html - moja siłownia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
jesli jest ubita to powinna wazyc wiecej.
to dziwne ze sie odchudza przy takich proporcjach wagi do wzrostu. Powoli powinna sie rozgladac za lekarzem.
moze waga sie pomylila, i faktycznie jest ubita i wazy troche wiecej to taka dieta pozwoli jej zrzucic miesnie. bedzie mniej ubita. ale tłusczu nie spali zabyt wiele...

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
moja mama robi brzuszki i mowi ze spala tluszcz
kobicie nie przetlumaczysz

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
moje kolezanki tez uwazaja ze robic brzuszki spala swoj wielki gruby brzuch....tlumacze im, one swoje...:P dobrze ze ja jestem dosyc madra kobieta;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do poprawy. Waga 80 kg

Następny temat

Dietka do poprawy(o ile to można nazwać dietą)

WHEY premium