SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja redukcja n/c nowe fotki str 8

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1296
Na początku się przestraszyłem ale jak zobaczyłem reszte fotek to należy sie sog:D pracuj dalej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
sory za określenie, ale z świni zrobiłeś z siebie człowieka, teraz jeszcze tak jak mówisz 10 kg zjechać i będze super! za to należy Ci się szacunek i gratulacje!

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 556 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6195
Witam mpxxl - opisałeś po krótce na czym zjechałeś napisz jeszcze jak spadały wymiery w łapce i pozostałych (jeśli kontrolowałeś) gdzież koło marca/kwietnia też będę ciął (jakieś 10-15kg) ale najpierw z 5 przynajmniej mięcha chce zrobić (na szczęście pas stoi choć góra brzucha puchnie)

No i najważniejsze - powinieneś zmienić nicka na mpxl a jak zwalisz te upragnioną dychę to na mpl

Sog nie wystawiony jest nic nie warty!!
http://www.sfd.pl/temat176217 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 215 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41494
heh
moze i tak ....
a co do wymiarow reka z 46 na 43
udo z 73 na 69
a pas skandaliczne ze 20 cm

sila takze poleciala w dol zwlaszacza na ckd ale niewielka ingerencja z saa i nie jest tak zle

od lutego zaczyna cylk cp+tcm
jeszcze z 10 kg musze zleciec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
super tylko szkoda ze saa wplatałes

ale cuz w twoim przypadku tez chyba bym sie nie zastanawiał

Zmieniony przez - Bazz78 w dniu 2007-01-19 22:32:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9256
witam, sorki za wbicie i za offtopa, ale jak się ma u ciebie ze skórą, naci ąga się czy robi się flak ??

Są starsi , nie ma lepszych !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 215 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41494
skora "wciaga" sie powoli ale sie "wciaga" i jest z nia coraz lepiej najwiecej bylo na brzuchu i klatce jeszcze troche czasu i bedzie ok
rece spoko bo tam da sie wymiar na + i skora nadal jest jakby napieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 215 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41494


a to moja obecna fotka jakosc lipna ale ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
spoko fotki gratulcje ja tez tam bylem i spadlem w pol roku tak samo ale redukcji narazi enie robie bo mam zaowdy potrzebuje masy, a co do chlopakow co krytyke wala to nie przjmuj sie z takiej masy lepiej sie wyrzezbic niz zrobic przytyc jak niekturzy maja problemy my mamy lepiej ale sogacz leci

BEZ MASY NIEMA KLASY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Royson9

Następny temat

moje foty:)

WHEY premium