SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja dieta po analizie składu ciała

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
witam,
po wizycie u dietetyka , który wykonał dla mnie analize składu mojego ciała, chciałbym podzielić sie z Wami danymi z tego badania.

plec; mężczyzna
waga ; 94kg
wzrost ; 180
bmi; 29
zawartosc tłuszczu ; 24,2kg - 25,2%
zawartośc wody; 52,5%
masa mineralna kości; 3,5 kg
zawartość mięśni ;71,1% - 67,5kg

Mój metabolizm określono ; 2119
zapotrzebowanie na białko; 132g

stouje dietę 2200kcal
trenuje ; 3x w tygodniu siłownia plus 1x basen (po ustaniu kontuzji stopy wrócę znowu do biegania 2x10km zamiast basenu )

poniżej dołączyłem moje dzisiejsze menu

co myślicie o tej diecie dla mnie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

Analizę składu ciała bym brał mocno z przymrużeniem oka. Najbardziej relewantna jest kompozycja (wizualność) sylwetki (gęstość mięśnia, generalnie estetyka, jakoś masy mięśniowej i.t.d ) w Twojej diecie jest skrajnie mała ilość białka ( generalnie występuje niski aminogram aminowkasów w produktach które spożywasz ). Brakuje zdrowych kwasów tłuszczowych ( w tym Omega-3 ) których też jest zbyt mało, warzyw które są wartościowym elementem zdrowej diety, generalnie posiłki są biednie zbilansowane. Nie odżywisz swojego organizmu kiełbaskami z chlebem, niestety..

Notabene. Dlaczego nie konsultujesz tego ze swoim dietetykiem? Robienie tego za jego plecami jest lekko nie taktowne, aczkolwiek następnym razem upewnij się, że masz do czynienia z osobą kompetentną, wtedy nie będziesz musiał wystawiać jego pracy do poprawy. Reasumując dieta pozostawia wiele do życzenia.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-09-30 10:57:41
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

redukcja, przerwa od diety (kilka dni)

Wiecej