SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja dieta na mase i siłe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
przyklładowy plan w dzień ostrego długiego treningu. zazwyczaj ś ajakieś modyfikacje ale staram się aby kazdy posiłek miał podobne wartości odzytwcze chociaż róznei to bywa.

pobudka
1. 5 g glutaminy

1posiłek
ok 200g mutant massa z 500ml mleka i kromka chleba

2posiłek
mały posiłek może być 50g ryżu i 100g mięska, czasem jakas kanapeczka z wędliną

3posiłek też rżónie ale staram się aby możliwie często wyglądało to tak:
300 g mieska +100-150 g ryżu

przed treningiem
2 kaps. krea-alkalyn
5 tab. bcca
300mg wit c
5g glutaminy

wczasie treningu popijam carbo w zależności od treningu od 50-150g

po treningu
5 tab. bcca
300mg wit c
5g glutaminy

4posiłek
ok 200g mutant massa z 500ml mleka a jeśli mam molziwośc i czs to po treningu banan a potem zamiast mutant massa posiłek typu 150g kaszy+ 300g mięsa

5.w zależności o d czasu jak sie uda to troszkę mięska i ważykwa (niestety czasem pomijam)

6.50g prolongatum z mlekiem

7.przed snem 5g glutaminy

wytrwałosc drogą do sukcesu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
a i najwazniejsze prosiłbym o sugestie i oceny

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
moim zdaniem za duzo supli. suple są dodatkiem do diety a w Twoim jadłospisie ma sie wrazenie ze jest na odwrót

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
No niestety fakt,mało zdrowego jedzenia,choć niektórzy nie maja czasu jesć-szykować posiłki i zastepuja je odzywkami itd,ale po treningu,na noc naturalne jedzenie byłoby ok..
Strasznie duzo supli...

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne i jak wypelnia je dieta?jaki rozklad b/t/w w diecie?
dieta ogolem masakra sam proch,do tego 0 warzyw... nieporozumienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11471
btw sobie sma mozesz zobaczyc po podałem przykładowoą diete , warzywa nie uwzgledniłem bo to nie jest sztywna dieta tylko przykład np teraz miałem posiłek odpowiadający tutaj 3. i była to poanga ok 300g (ryba po grecku- czyli z warzywkami) pozatym staram ise przedostatni posiłek zwłaszcza uzupełniac warzywkami a pozatym warzywa i owoce przez cały dzien wedle ochoty i potrzeb. Dalej osttni odżywka to jako antykatabolik na noc. co do gainerów to tak wiem ze 2000 kalorii dzienie z gainera bo tyle mam ten mutant mass to dużo ale u mnei jest to raczejk kwestia albo to albo nic, przy moim trybie pracy nie ma opcji abym przyjaoł 4000-5000 kalorii

wytrwałosc drogą do sukcesu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z doborem diety

Następny temat

pomoc w ulozeniu diety

WHEY premium