SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mogę wziąć już cp?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
mam pytanko,chodzi o to,że ćwiczyłem kiedys 0,5 roku z kolegą i nie mieliśmy,zadnej diety normalnie jedlismy i można powiedziec ,że przez te 0,5 roku mój kolega wyglądał jak koksik a ja tak sobie do dupy praktycznie nic nie mi przez te 0,5 roku nie ursoło bardzo mało i w kalcie i w bicu wszędzia a mu wręcz przeciwnie i do was pytanie teraz mam zamiar też ćwiczyć,tylko,zę nie mam pieniędzy na tą dietę a same jedzenie mi raczej nic nie da bo mi mało dąło i do was pytanie,czy mogę sobie walnąć cp z jedzeniem?

dragon ball -zaj**ista manga oglądnijcie a nie pożałujecie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23462 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94989
cell pump'a ? :>

coś Ty :) po pół roku regularnych ćwiczen mozesz pomyśleć o kreatynie, a taki cell pump to jeszcze dalej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 781 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12618
CO?!?! zero diety , zero pojecia o treningu i juz siegasz o stak kreatynowy ?? HaHa dobre... na Cp masz hajs a na diete nie masz??!?!?! dobre... zamiast cykl z cp 7 tygodni zrob sobie cykl z dobra dieta i treningiem i zobaczysz 100% wiecej efektow... a pozatym moze twoj kolezka bral jaki steryd skad wiesz ?? bo nie mozliwe zebyscie na takich samych obrotach mieli inny przebieg
Pozdro i Wiecej Koksu

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
brałem 3 cykle mono

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale wy w kółko o tej diecie jak dieta jest duz o droższa od cell pump naj mniej 100zł najmniej a mniejsza to juz nie dieta tylko jedzenie a cell pump po 60 zł

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 781 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12618
ale kolego z wody i powietrza nie utworzysz masy miesniowej a napewno nie utworzysz zarysu sylwetki kulturysty... a pozatym w ten sport trzeba wkladac troche funduszy zeby cos z tego wyszlo...

Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Echinacea, niszczyciel infekcji - artykuł

Następny temat

moze ktos pomoc?

Masa