SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mocny cykl dla kogoś ze starej szkoły

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
co ma staz na silowni do stopnia zaawansowania w przyjmowaniu SAA? jezeli dobrze wywnioskowalem z "ankiety" kolegi to chlop wzial raz w zyciu deke z omka i kiedys za mlodosci metke, wiec moj cykl jest jak najbardziej na miejscu, tym bardziej, ze obwod pasa to ok 110 cm LOL

Twoj cykl jest jak najbardziej z dupy, 3 srodki, krotkie estry, ktore wszystkie konczysz w tym samym czasie gg

Zmieniony przez - hax4u w dniu 2007-09-22 11:03:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Taki cykl sporo osób już chwaliło i moim zdaniem jest dobry na powrót do formy, ewentualnie propa można by pciągnąć tydzień dłużej.
Ja natomiast uważam że cykl który ty zaproponowałeś jest za długi jak na powrót po takiej przerwie.

A co do towaru który koleś wcześniej wbijał to obaj możemy tylko gdybać

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
powraca to sie z dieta, suplementami i dobrym treningiem, dopiero po powrocie sie mysli o SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
po co dawac winko jak mozna dac mete?:)niech jeszcze korzysta z tych srodków ktorych malo korzystal :) zalezy jaki cykl chce:)
1-4 meta 35mg ed
1-8 tesc enan 300mg ed 5
8-13 tesc prionat 75 mg ed2
8-13 winko 30-40mged

ja bym taki cykl zrobil lekkie zmasowanie i puzniej utwardzenie tego :)



Zmieniony przez - ufom1 w dniu 2007-09-22 11:39:31

Zmieniony przez - ufom1 w dniu 2007-09-22 11:39:46

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
jakie masowanie on ma 110 w pasie ;o jak kiedys, gdzies bardzo slusznie napisal e-lite: najpierw schodzimy do 14% bf a potem myslimy o bombie, chyba, ze chcemy zejsc do tych 14% na bombie, tez dobry pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Co człowiek to inny cykl

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
hehe no mozna ;d w sumie ciekawe czy zjedzie do tego 14 % bo jest juz w takim wieku ze brzuszek trudno zrzucic albo sie niechce:)

jesli chodzi o diete wysoko bialkowa:) podkrecenie metabolizmu
zwroc uwage ze ma 35 lat :) w tym wieku powoli opada poziom tescia i wzrasta poziom tych chormonow damskich ;d niepamietam jak one sie dokladnie nazywaja estrogeny chyba i przesto w wieku powyrzej 30 tworzy sie u niektorych lipo itd... i raczej te zrzucenie tluszczu bedzie trudne:) zalezy tylko od silnej woli

Zmieniony przez - ufom1 w dniu 2007-09-22 11:48:07

Zmieniony przez - ufom1 w dniu 2007-09-22 11:52:01

Zmieniony przez - ufom1 w dniu 2007-09-22 11:52:34

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5676
tzn. żeby uściślić w młodości kilka razy metka, później, deca z jakims testem, ostatnim cyklem był omadren możliwe że jest coś o czym mi nie powiedział ale z rozmowy wynikało że deke brał kilka razy i zawsze ją chwalił, mete traktuje jak cukierki dla dzieci i przez ostatnie lata jej nie brał po omadrenie jedzie że za bardzo zalewa i go nie chce. Innych środków nie zna poprostu.
to że bedzie najpierw szamał odżywki to oczywiste na soki chce wejsć po3-4 miesiacu na suplementach.
Prosił mnie żebym sie dowiedział co się teraz bieze bo on jest poprostu ze starej szkoły i nie wie, ma być to mocne i zastanawiałem się nad antkiem z jakimś testem do tego deka,winko i odblok oczywiście,ale ja się znam na odżywkach nie na sokach dlatego pytam sie was
trening i diete miał zawsze kozacką
dzięki za odp. napewno mu coś wybiore
Jeżeli chodzi o to 110 w pasie to myśle że jak wejdzie na odzywki potem na sok to to nie bedzie problem bo genetyke zawsze miał dobrą

No dajcie chłopu trochę radości to ma być jego ostatni cykl prosił mnie żeby był mocny


I właśnie mam pytanie czy np. antek, deka, test, i winko to będzie dobry pomysł??????



Zmieniony przez - michalxx7 w dniu 2007-09-22 12:04:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Antka niech sobie napewno odpuści bo może go zalać bardziej niż omka. Masz już 3 propozycje więc jest w czym wybierać
Pamiętaj że npp to nandrolon czyli krótkoestrowa deka więc mój cykl chyba najbardziej podchodzi pod środki które wymieniłeś

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
1-4antek 50mg ed
1-10enan 500mg ed5
1-9 deka 400mg ed7
9-12priopionat 150mg ed 2
9-12 winko 40mg ed

jak jakis taki mocniejszt to cos takiego do tego niech uwaza na prostate przy winku oslonki na watrobe


Zmieniony przez - ufom1 w dniu 2007-09-22 12:13:13

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl problem

Następny temat

Dawka NPP po cyklu na Deca Durabolin

WHEY premium