SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mocna rzedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1655

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga / wzrost

180cm

Staż treningowy

1,5roku

Cel cyklu

masa,siła

Stosowane już wcześniej suplementy

nitro2,energizer,saw,cm3

Stosowane wcześniej spalacze

-

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

-

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

4-5posiłków dziennie

Przewidziane finanse na cykl

100zł-120zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
Witam trenujejuż 1,5roku na siłowni.Ostatnio miałem 3miesięczną przerwe przez kontuzje.Teraz po 2miesiącach treningów chciałbym wziąść jakąś kreatyne taką żeby dawała dobrego kopa do treningu i motywacje.Wczesniej z przedtreningówek brałem2x nitro2,energizer,2x sawa.Coteraz moge wziąść?.Chodzi mi o jakąś mocniejszą przedtrenigówke od tych co brałem.Co mi polecicie w przyzwoitej cenie i działaniu?.Daje sogi za rady.Pzdr)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
St , nox pump kupa. I w 1 saszetce st masz 2 porcje. Kup sztukę tego i tego. Wydasz 10 zł i porównasz. Nowy Dorian mnie nie klepal w ogóle nawet na początku siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jaka masz mase ciala?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
78kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
show time 2.0 lub gear pre sock

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
a coś tanszego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
a saw lub nitro dałby rade?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
tanszego nie ma sensu kupowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5925
bo kiepskie będą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dokladnie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry cykl?

Następny temat

Olimp "Endugen" - zwiększyć zalecaną dawkę ?

WHEY premium