SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mk92 & KiKi1702 / BLOG / Zakład o pudło krety;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13709

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
jak postępy ??

rośniecie ??

przewidujecie jakieś pomniejsze podsumowania w trakcje ??

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537
mk92 pytasz i sam sobie odpowiadasz dokladnie tak... mam kazda partie 2/week z tym ze raz jest wersja ciezsza a raz lzejsza
tomasz_77a no tak jak widac obciazenia coraz wiieksze wiec rosniemy ale spokojnie przeciez to dopiero pierwszy tydzien A prawdopodobnie mniej wiecej w polowie gdzies po 7-8 tygodniach zrobi sie jakies podsumowanko komu ile przybylo itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
Kiki
ja tam sie nie p***dole dwa treningi jednakowe

Tomasz
ja w 6 tygodniu mierze maxy pod hst wiec jakis sprawdzian bedzie.

a co do rosniecia... rosna tylko ciezary (przynajmniej u mnie) dlaczego? bo jem jak panienka na redukcji. ale czuje, ze jesli zadbam o diete i nieco dluzszy sen (8-9h) to bedzie niezle p***dolniecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
hmm... zwazylem sie dzisiaj... wyszlo mi 59kg z groszami...
ale moze to tylko waga swiruje. swoje lata juz ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
Dzien 6 (nietreningowy)
nic ciekawego. wrzucam dietke. jesli mozna to tak nazwac...

Dieta:
~6.30 dowolne sniadanie (~1000kcal), witaminy
10.25 kanapka z bagietki z kurczakiem i warzywami, baton (~900 kcal)
13.10 2 kanapki z kajzerek z maslem i nutella (~800kcal)
~16.00 obiad dowolny (~1000kcal)
~19.00 mieso + ziemniaki/makaron + warzywa (~1000kcal)
~21.00 mleko 2 szkl. + kakao (~400 kcal)

potreningowy: mleko + kakao.

komentarz:
2 posilek-takie cudo kupuje w szkole.
3 posilek-musi to byc cos co moze przelezec 5h w plecaku wiec wedlina odpada. jesli gdzies dostane maslo orzechowe to zastapie nim nutelle.
6 posilek-to jest baza. byc moze bede to tego dodawal/zamienial serek wiejski/homogenizowany.
potreninowy-jw. to podstawa. czasami bede tu dokladal owoce.
najchetniej jadlbym 3-4 posilki dziennie ale niestety nie mam takiej mozliwosci (szkola...)
w sobote i niedziele 3 i 4 posilek zamieniaja sie miejscami.

w Dzienniku Posilkow Vitalmax v.4.20 wyszlo mi ze mam sod na poziomie ponad 1000%rda pozostale mineraly i witaminy znacznie nizej, 100-500%.

Zmieniony przez - mk92 w dniu 2008-09-06 17:18:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
Dzien 7 (nietreningowy):
nic ciekawego. dzisiaj juz dam sobie spokoj, ale od jutra beda wypiski z diety.

pozdro

Zmieniony przez - mk92 w dniu 2008-09-07 20:09:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
mam ochote j*bac tego splita i przerzucic sie na fbw... ale skoncze go, zostaly tylko 4 tygodnie, kiedy zaczna sie suple moze bedzie wieksza motywacja- po co czekać 4 tygodnie możesz zmienić w każdej chwili. Suple nie rozwiązują problemu kiepskiej diety jaką masz obecnie. Kanapkami i mlekiem raczej ale próbuj. Problem jeszcze w tym , że wykonujesz dwa ciężkie treningi na partię w tygodniu a to droga do stagnacji i przetrenowania. Kolega wykonuje mądrzej ponieważ raz ciężki raz lżejszy czyli zna zasady regeneracji organizmu. Nie jesteś maszyną gdzie z treningu na trening możesz dokłądać kilogramów i tak bez końca. To nie wina rodzaju treningu tylko dietki (jej braku) i wielu innych czynników , które długo by wymieniać.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537
Kurde ktos stwierdzil ze jestem madry... Dobry JOKE Kurcze wlasnie ze szkoly wrocilem jeszcze teraz tylko pare godzin i trening Nie moge sie doczekac, to wkoncu pierwszy w tym tygodniu a wiec po 2 dniach przerwy Tylko ze nie wiem jak mi to pojdzie... Jakis taki nie do zycia jestem dzis chyba dlatego ze sie nie wyspalem... No i jeszcze do tego dostalo mi sie dzis zakaz prowadzenia pojazdow do lat 21 ale jakos to bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
nie musisz sie tak chwalic kilka godzin? to o ktorej Ty trenujesz?

Wuchta
mam dosyc dobre zdolnosci regeneracyjne, nie sadze zeby to byla przeszkoda. a dieta kuleje u nas obu. ja przynajmniej stwarzam pozory
po za tym zeby trenowac dany miesien, nie musi byc on calkowicie zregenerowany. jesli byloby inaczej, koncepcja fbw to jeden wielki shit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537


I swierzo po treningu wklejam dzisiejsza tabelke Troche jak widac dzis kilo podokladalem. Ledwo ale dalem rade. No i jak zwykle pompa bardzo duza. Tric najbardziej. Tak wyskoczyl ze na bicka zaczyna zachodzic juz I pomyslec ze takie efekty bez zadnych supli mam Bo mi jeszcze gainier nie przyszedl, a mial byc na ok 3 wrzesnia. Tak to jest jak sie czasem na allegro zamawia. Ale jak przyjdzie i juz go bede wpier... to mam nadzieje ze efekty beda jeszcze lepsze jak do tej pory
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobre ulozenie?

Następny temat

ILe powtórzeń 8 czy 10 dla ekto...

WHEY premium