SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miska na mase do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 555
Witam.
Na początku trochę o mnie. 28 lat, 176 cm, 69 kg, BF myślę, że około 15%.Staż na siłowni to 10 miesiecy. Przez ten czas ćwiczyłem FBW 3 razy w tygodniu pracując nad techniką, po każdym treningu ok 30 min aerobów (szybki marsz na bieżni). Od lutego chciałbym wystartować ze splitem. Pracuje na 3 zmiany. Moim celem jest zwiększenie czystej masy mięśniowej. Cel to około 76 kg. Zapotrzebowanie na kcal wg kalkulatora to 2944 (110g b/ 442g w/ 82g t) Poniżej zrzut mojego żarcia. Wiem, że za mało węgli, ale już nie wiem gdzie upchnąć resztę i co ;/ Jeżeli ktoś może to proszę o pomoc. Z góry dzięki.

A to link do mojego dziennika http://potreningu.pl/profil/doro105#/date/2015-01-06. 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
za duzo białka zmniejsz do 2 g
posiłek 4 i 5 do wymiany
więcej warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 555
Warzyw tutaj nie wpisywałem bo ich nie wliczam, ale ogólnie są w każdym posiłku. Ok obniżę ilość białka a czym mogę podbić te węgle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 371
który to Twój posiłek przed treningowy, a który po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 268
przed spaniem jedz białko wolno wchłanialne najlepiej twaróg ;) do śniadania mógłbyś uwzględnić płatki owsiane górskie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 268
Codziennie zjadasz 850 gr kurczaka? podziwiam Cie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 555
Nie ;) to jest akurat z dnia treningowego. W dni nietreningowe mam ok 550g. W śniadaniu mam płatki owsiane też. Tutaj akurat dałem zrzut z innego dnia. W linku jest mój dziennik. Jak byś mógł to zajrzyj i może jakieś zmiany wprowadzisz.

Posiłek przed i po to posiłek 2 i 3.

Zmieniony przez - doro105 w dniu 2015-01-26 15:54:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 268
generalnie nie jest źle, ale musisz popracować nad tymi węglami. Z tego co widze to bazujesz głownie na białym ryżu a to jest według mnie błąd, jest mnóstwo źródeł węgli bardziej wartościowych, osobiście polecam: makaron bez glutenowy lub duurum, kasze gryczane ,ryż brązowy, ziemniaki. Według mnie jak urozmaicisz bardziej tą dietę to będzie lepiej a przede wszystkim smaczniej. w ostateczności możesz kupić sobie gainera ( w ostateczności), zwłaszcza, że pracujesz w trybie 3 zmianowym i zrozumiałe jest, że pilnowanie, gotowanie wszystkich posiłków jest nie lada gratką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 555
Na razie wolałbym sprawdzić jak to będzie bez supli. Jest to dosyć ciężkie gotować w takim systemie pracy, ale do zrobienia. Jeżeli z kalkulatora zapotrzebowanie mam 2944 kcal to na ile ustawić nadwyżkę 3200kcal?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do oceny 74 kg ektomorfik 183cm

Następny temat

Dieta redukcja ocena diety/porady

Wiecej