SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

milkoshake protein wasze opinie czy warto...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
hej forki

Ostatnio jak zamawiałem odżywy z sklepu internetoego to dostałem 2 próbki milkoshake protein i powiem że rozp i smak b.d ale mam pytanko ktos wie jakie białeczko tam jest? pisze że serwatka,,, Jka myslicie mozna kupic tego wiecej jako uzupełnienie dietki mam do wydania 120 na białeczko.

GO FOR IT

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
http://www.milkoshake.pl/ 

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 447 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2389
pisze że serwatka to jak opyla sie zakupic?

GO FOR IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
zależy za jaka cene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
z tego co jeszcze zobaczyłem to to białko ma w swoim składzie kreatyne wiec jak dla mnie lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
dla Ciebie lipa, a dla mnie wrecz przeciwnie. jestem bardzo zadowolony z bialka tej firmy i polecam. 76 % bialka i do tego smaczne. ja osobiscie juz dlugo popijam smak czekoladowy, rewelacja.
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie Suplementy kupić do 200 zł

Następny temat

Węglowodany

WHEY premium