SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mieszanka serwatek treca?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
mam pytanie bo przymierzam sie do zejscia z rzezby i zaczecia masy i kupna odpowiedniego zestawu suplementow i odzywek,wybralem juz carbo biogenixa,monhydtrat kretki biogenixa,cell pump biogenixa,a teraz musze sie zdecy dowac na serwatke i nieiwem czy wziasc cfm izolat vitalmaxa?czy te nowa mieszanke hydrolizatu,izplatu i koncentratu treca?mianowicie niewiem jakie sa w tej odzywce proporcje tych serwatek?jak ktos wie niech napisze?bo widze tylko ze ma 80% bialka i to mnie dziwi bo tyle to przecierz maja koncentraty a izolaty i hydrolizaty wiecej?wiec pprosze ewentualnie o opinie o tym wyborze,albo skald procentowy serwatek jak ktos ma?bialko to bede pil prawdopodobnie przed treningiem i po treningu do carbo i kretki,i moze czasem przed spaniem,pozdrawiam i dzieki za wypowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Lobo lyka izolat vitala o smaku biala czekolada,pyszne bialko wysokiej jakosci,znakomita rozpuszczalnosc,porostu same plusy a cene to najwiekszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
o moj czlowiek,my w tym dziale to rzadko,no i wszystko jasne,zamawiam vitalmaxa 2,5 kg izolacik,a co do kretek moze byc?czy jakies inne rozwiazanie typu piro i citro po paczce i do tego mono?bo carbo biogenixa to biore na bank bo jest o krok do przodu od innych,jak my,chyba taki zestaw styknie na razie na mase?bo oczywiscie dieta bedzie na maxa,bo w koncu ty mi ja sprawdzisz i doradzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Dobry zakup z tym cfm tez mysle o nim tylko musze swoje kg bialak najpierw zjiesc ,sluchaj carbo bio faktycznie pierwsza kalsa(to samo prolongatum bialko tez rewela) co do supli to styka,a kretke coz jablczany,esrty coda nie widy ale postaw na mono i zobaczysz ja bym po wysyceniu bral przez duzy czas pozniej 0,003g na kg wagi naprawde super sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
qazar,a moze zamiast mono ten etyl kretki co wlasnie widze ze wypuscil biogenix?co ty na to?tak do cell pumpa?bo etyl to chyba cos jak mono tylko ze lepiej sie wchlania i nieprzemienia w karnitynine ale wchlania sie chyba szybko jak mono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CHce schudnac czy therma jest dla mnie??

Następny temat

Gainer VITALMAX - sposób dawkowania

WHEY premium