SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miesnie przy duzym wysilku

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
witam mam pytanie: cwicze od jakis 2 lat. mam pytanie: jestem sportowcem i mam duzo ruchu: od pon do piatku 2-3 h , w weekendy max 2h na dzien. Na silowni cwicze 3 razy w tyg. chodzi mi o jedna sprawe: cwicze dlugo brzuch (miedzy innymi zrobilem 2 cykle weidera) a od niedawna cwicze brzuszki tylko z ciezarami. Mam okolo 16% tkanki tluszczowej. Jak przy tak duzym wysilku moge uzyskac kaloryfer typu wciecie w brzuchu? dodaje ze brzuch cwicze 3 razy w tyg. Wiem ze dieta by duzo pomogla ale niestety nie moge sobie na nia pozwolic ze wzgledu na sport. Oczywiscie nie jem tlusto ale nie moge unikac chleba itp. poradzcie cos
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29662
ćwicz ten brzuch częsciej niż tylko 3 razy ;] nawet mozesz pozwolić sobie na codziennie jego ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trening brzucha- jesli nie wspomagany dietą i odpowiednimi innymi aktywnościami fizycznymi nie odsłoni ci mięsni, niestety, jesli doszedles do stanu, że możesz trenowac z obciązeniem to b. dobrz, ja uważam, ze można wykonywac takie treningi naprzemiennie[cięzki z obciążeniem i lekki bez obciążeń, wtedy nawet i te 3x w tyg. mogą byc dobrym rozwiązaniem].
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ilosc seri/rodzaj treningu

Następny temat

podkońec lekkie ciężary?

WHEY premium