SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miesień czworogłowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam bardzo fajnie wyrzeźniony miesień czworogłowy, ogulnie całe udo. No dodatkowo czwóry mam bardzo silne, bo przy 78 kg mam wyskok około 75cm.

Ale przejdźmy do rzeczy chodzi mi o to, że mam te "czwóry" bardzo bardzo wielkie. i tu moje 2 pytania.

1. co robić przed albo po treningu na te partie mieśniowe żeby sie nie rozrastały wielkościowo, a jedynie siłowo.

2. czy można jakoś je pomniejszyć ( w co wątpie ) XDD:P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 229
myślę że bieganie szybko zredukuje Ci mase mięsni nog :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
bilans kaloryczny na zero, lub delikatnie na+ i mala liczba powt..niestety, ale prakycznie kazdy bodziec treningowy przy sporej nadwyzce kcal zaowocuje wzrostem cwiczonej partii miesni..

PKDeath..bieganie zredukuje, ale tylko z odpowiednia dieta , oraz napewno sily mu nie przybedzie, a wrecz przeciwnie..

Zmieniony przez - mały666 w dniu 2008-10-24 14:23:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Redukcja, potem trening wytrzymałościowy.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o A6W

Następny temat

help!

WHEY premium