SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miałem usg sutków :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
pani endokrynolog powiedziała ze jest "tam troche tłuszczu" ale bez patologii ............ i koniec leczenia a jak jej powiedziałem ze uzywałem andractimu to powiedziazła ze zele to sa na pryszcze...
i tak oto zakończyłem swoja przygode z leczeniem ginekomastii, 2 tubki andractimu i 2 wizyty i endokrynologa i jestem zdrowy :)
heheh sutki sa juz okej nie bede sie dalej tym przejmowac...
jeżeli chodzi o koks to krótkie estry niewielkie dawki i tyle :)
pozdrawiam wszystkich spermik (były) ginekomastyk

kania

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
A pryszcze po Andractimie zeszły ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
mam jeszcz wiecej bo strasznie waliłem gruche

kania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
zebym mial od poczatku swojej przygody z koxem dojscie do nolvy to napewno nie doswiadczylbym gino na wlasniej skorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Ja mam gino progesteronowe , ale stosuje andractim ,w celu zablokowania receptorów prolaktyny w cyckach , do tego B6 i castagnus , jak narazie sa efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
castagnus a co to jest ?

kania

...
Napisał(a)
Usunięty przez decadeuko za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3531
spermik nie chce cie straszyc ale skad wiesz (oprocz ze jej uwierzyles ze to tylko tluszcz) ze nie ma gruczolu lagodnie przerosnietego tylko tluszcz. tj. w opisie usg-owym masz napisane ze to tkanka gruczolowa czy tluszczowa, a moze nie masz opisu i babka endokrynolog sama to okresila jak sama to ja bym jej nie ufal; na usg w dobrym szpitalu powinno byc ile cm czy to tkanka tluszczowa, gruczolowa bo to roznica, tluszczowa sie wysysa jesli ktos chce (lipomastia) badz leczy a jak to nie pomoze to wycina rowniez (ginekomastia) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
ja juz to mam szczerze powiedziawszy gdzies :) sutu po andractimie wyglądają okej naprawde 100% lepiej niz przed kuracją sa i wiele mniejsze ciemnijejsze i nie wystaja juz tak bardzo :) nie operacje nie mam kasy ani checi zeby dac sie ciąć :) takze dam se juz z tymi moimi sutkami spokój :)
pozdrawiam all

kania

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl z prolo i czegos jeszcze tylko czego??

Następny temat

cykl do oceny:]

WHEY premium