SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięsień piwny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Witam!
może tu nikt nie usunie mojego artykułu bo w dziale trening chyba nie było na miejscu otóż zastanawiam się nad tym że troche sie rozpiłem i mam pytanie do Was: co to włąściwie ten mięsień piwny (wiem że brzuch wielki ale czym to jest spowodowane) i czy/jak się da go zneuralizować?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 476
A więc miesien piwny to nie jest typowy "bebech" męski (jesli wiesz o czym mowie). Jesli jestes chudy, to poczatkowo zauwazusz spore masy tluszczu od kroku do pempka wzwyz (mozesz to normalnie zlapac ręką ).
Jest to spodowane spozywane nadmiernina iloscia alkoholu w postaci wlasnie PIWA.. a jak wiadomo, po 1 czy 2 takich przychodzi straszne gastro, a wiec to tylko kwestia czasu zeby przybylo nam na wadze...
Tak latwo tego nie zneutralizujesz... po prostu cwiczenia (brzuszki, biegi itp), o ile twoj miesien jest w pierwszym stadium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
aha czyli to normalny tłuszcz tak??
1

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no pewnie że normalny TŁUSZCZ
piwo to bardzo dobry środek do tycia .. chyba lepszy niż czekolada
cukry proste , alkohol
to wcale nei musi być metabolizowane ... a duza ilosc to od razu w tłuszcz się odkłada

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
w piwie sa najszybciej wchlaniane cukry i dlatego tak sie dzieje

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 249 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1894
Dodatkowo zwiękasza apetyt, pogarszając stan naszego brzucha I w zasadzie albo pic należy nie za często albo tylko bo bardzo intensywnym treningu z powodu wysokiego indeksu glikemicznego (chyba 110). Ale to i tak już chyba lepiej rzeczywiście zjeść czekoladę, arbuza, czy rodzynki. Chyba, że estetyka naszego brzucha nas nie obchodzi

"Ból przemija, a chwała jest wieczna" - "Mecz ostatniej szansy".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
dzieki.. zasmucilo mnie to co tu przeczytalem ale cóż takie jest życie oj tam wywale z diety troche tych cukrów i zammiast np. xg ryżu na śniadanie w pisze sobie 2 kufle piwa

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urynoterapia - za i przeciw (?)

Następny temat

Nadgarstki - ból

WHEY premium