SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięśnie układające się w V

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 373
Mam 17 lat 178 cm wzrostu i ważę około 70 kg i mam do was pytanie.
Jakimi dokładnie ćwiczeniami moge wyrobić sobie miesnie na dole brzucha tak bardziej na biodrach.
Te mięśnie układająsię w literę V tak jak na obrazku poniżej.


http://static1.sfd.pl/1/images2010/20101111174156.JPG

Zmieniony przez - konradsosna4 w dniu 2015-08-21 23:06:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 153 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3403
Tu przeważnie chodzi o genetykę, niski poziom otłuszczenia, gacie noszone jak najniżej ;)
Przynajmniej tak mi się wydaje, mogę się mylić.

Prawdziwym kluczem do sukcesu nie jest opieranie się na schematach, prawdziwym kluczem jest stworzenie idealnego schematu dla siebie.
http://www.sfd.pl/[BLOG[XxSPIDxX__od_zera_do_pakera_:D-t1085771.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 373
No ale muszą być też jakieś ćwiczenia żeby uwydatnić te mięśnie tam co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 153 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3403
Umacniaj dolne rejony brzucha, poszukaj ćwiczeń w internecie na nie ;)

Prawdziwym kluczem do sukcesu nie jest opieranie się na schematach, prawdziwym kluczem jest stworzenie idealnego schematu dla siebie.
http://www.sfd.pl/[BLOG[XxSPIDxX__od_zera_do_pakera_:D-t1085771.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 752
No niestety, ale jeśli chodzi o brzuch to geny mają najwięcej do powiedzenia. Jedyne co możesz zrobić to odkryć to co się kryje pod warstwą tłuszczu i uwydatnić to co masz poprzez ćwiczenia. Unoszenie nóg w zwisie i leżąc, ruchy okrężne nogami w zwisie itp. Poza tym mięśnie brzucha pracują przy wielu innych ćwiczeniach takich jak martwy ciąg, przysiady, więc rozwijają się również pośrednio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Niski poziom tłuszczu i dobrze rozwinięte mieśnie brzucha-w tym skośne.Jednak na to również potrzeba czasu.Nie od razu Rzym zbudowano.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie po treningu

Następny temat

Potrzebne ćwiczenia na klatę i bicki.

WHEY premium