SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięśnie mniejsze dzień po treningu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2753
Witam,

Czy zauważyliście u siebie, że po treningu załóżmy klatki na drugi dzień jest mniejsza, niż przed treningiem? U mnie tak jest i wiem, że to nie kwestia tego, że pompa schodzi. Szczególnie to odczuwam jak zrobię załóżmy dłuższą przerwę od siłki 2-4tyg i później zrobię trening to na drugi dzień mięśnie które trenowałem są widocznie mniejsze. Po 3-4 dniach mięśnie wracają do dawnych rozmiarów. Też tak macie?

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Niedostateczne spożycie białka można zweryfikować analizując swoją dietę. Zapotrzebowanie na białko jest dosyć dokłdnie ustalone i podawane zalecenia w dz. Odżywianie są poprawne.

Nadmierny katabolizm może wynikać z niedodpowiedniej diety, przetrenowania, braku posiłku potreningowego lub przed snem, choroby i innych.

Jeśli nie odnotowujesz przyrostów masy mięśniowej, nie masz apetytu i masz problemy ze snem to prawdopodobnie jesteś przetrenowany. Wtedy trzeba przerwać treningi na 2 tygodnie, zweryfikować dietę i trening i powrócić do ćwiczenia mądrzejszym o kolejne doświadczenia.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 814
to jest naturalne zjawisko. Dzień po treningu mięśnie są mneijsze, nie wiem jak to dokładnie wytłumacyzc ale tak jest. No a jężeli nie ćwiczysz 4 tyg. to tak jest ze jak nie ćwiczysz to mieśnie spadają, pewnie jak wócisz do ćwiczęń to znowu masz zakwasy co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
tez tak mam ;] na drugi dzien zawsze mniejsze
wraca za 2-3dni

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Może to mieć jakiś związek z mikrourazami które powstają podczas treningu, jak myślicie? Bo mnie też się wydawało często po treningu na drugi dzień że mniejszy jestem ale myślałem, że to fanaberie moje i że przyzwyczaiłem się do wczorajszego wyglądu na pompie

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
metrem łatwo sprawdzić i ogarnąć , ze to nie fanaberie

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2753
Najlepsze jest to, że im bardziej intensywny trening zrobię na daną partie tym mniejsze mięśnie na drugi dzień. Centymetr potwierdza to.

No_Justice: 2 tyg przerwy to nie ma zakwasów jako takich, ale po 4tyg to zakwasy na bank.

Zmieniony przez - mezowski w dniu 2007-10-08 00:11:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dlatego ćwiczenie codziennie albo bardzo często intensywnie prowadzi do nikąd

już mówiłem to sto razy


więcej nie znaczy lepiej.


zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podstawa jest regeneracja i dieta wiec jak nie jestes kulturysta zawodowym to cwicz 3 razy w tyg jedz duzo i odpowiednio i spij ile wlezie i wtedy bedzie roslo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Kwestia odbudowy glikogenu. U jednych jeden dzień, u innych 2 lub 3. Zależy od diety dlatego pamiętajcie o ww po treningu i posiłku potreningowym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95
a mam pytanie drobne:
jak odróżnić ubytek glikogenu od przetrenowania skutkującego spaleniem części mięśnia czy tam powstaniem wielu mikrourazów prowadzących do zmniejszenia jego objętości ?

Robie to bo to kocham, niczym tego nie zastąpie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
To na początek powiedz co to jest spalenie mięśni.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak wytrenowac to miejsce?

Następny temat

plan do oceny i drobna pomoc

WHEY premium