SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięśnie brzucha dolne i boczne.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1051
to proszę was dradźcie mi coś juz mam dosyć tych żartów, zabawę z siłownią zacząłem chyba jak każdy z was wpiwnicy, ale ta nie wystarczyła większość się wyłamała i zaczęła uczęszczać na siłownie profesionalne, ja zato posiadłem, pozostały sprzęt i ja Ćwicze w domu sam podnosząc te 60kg na klate i ze 40kg na bica więcej nie da się założyć ale taka to siłownia ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8539
rób abs2 albo a6w to są dobre kompletne treningi opracowane na wszystkie mięśnie brzucha, trzymaj diete i będzie ok nie powinno sie kłaść nacisku tylko na jedną partię mieśni bo potem będą nieproporcjonalne poza tym te mięśnie jakby tworzą jedną całośc i lepiej jest robić jakiś sprawdzony program jeśli nie potrafisz sam dobrać ćwiczeń.

Raffall

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
A ja mam pytanie bo nie mogę dojść do tego w jaki najprostszy sposób zbudować masywne mięśnie brzucha- nie chodzi mi o rzeźbę(ona będzie po masie) w końcu trzeba mieć co rzeźbić.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1051
zaskron abs2 - ponoć jest zajefajny.
Plan treningowy sprawdzony ? hymm zgoda gdzie znajdę jakieś takie ze sztangą, hantelkami i ławeczką ? Z chcęcią będę się trzymał jakiegoś planu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do konsultacji

Następny temat

Jak to jest

WHEY premium