SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięśnie bez wysiłku

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 211
Hej, zastanawia mnie skuteczność różnych urządeń, które niby same cwiczą nasze mięśnie, chodzi mi o AB-GYMIC, różne masażery przyklejane do ciala, które generują impulsy, zmuszające mięśnie do skurczow, jak w czasie np. robienia brzuszków. Wyczytałam gdzieś, że kilkanaście minut z takim masazerem przyklejonym na brzuchu to efekt zbliżony do tego, jakby się zrobiło kilkaset brzuszków. Opis dzialania takich sprzętów wydaje się logiczny ale wolę się spytać Was o opinię, ew. doswiadczenia z tym związane. I jeszcze urządzenia typu "sauna belt", słyszałam opinię, że rzeczywiscie zmniejsza się waga i obwody po nich, ale jak na mój gust to tylko dlatego, ze człowiek wypocił nieco wody, nosząc przez godzine na brzychu pas podwyższający temperature a nie dlatego ze "sauna belt" rozbiła troche sadełka.
pytam, bo zastanawiam się, jak naprawde działaja takie urządzenia i czi w ogóle warto w nie inwestować.

blebleble...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
lipa bo siła tego urządzenia jest niewielka po tygodniu nie będziesznic czuł
siłownia rulezzz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1602
ktoś kiedyś na forum napisał że wujek czy ktoś tam miał tą saune belt, zasnął i się poparzył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 806
Moim zdaniem to jest wielki pic na wode, skoro skurcze mięśni miały by powodować ich przyrost to napinając np. biceps w ciągu minuty 50 razy też mi będzie rósł ?? srutu tu gatki z drutu. Może nie mam racji ale to jest g**** warte. Kto by chodził na siłownie jak za paredziesiąt złoty mozna by było kupic coś znacznie mniejszego a równie dobrego w efektach. Pozostali by chyba tylko tacy co lubia ćwiczyć i nie zważaja tak mocno na efekty. Niech jeszcze w tych reklamach powiedzą że nie trzeba mieć wcale diety bo mięśnie też rosną itp. POZDRO!

Jeśli coś robisz rób to dobrze, albo wcale
MOJE FOTY http://www.sfd.pl/Nie_śmiac_się..-t302903-s2.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
najlepiej ,żeby wypowiedział się ktoś kto tego używał .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ja używałem ab gymnic całe 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7022
RooB wlasnie tak! to jest trening izometryczny (---> wyszukiwarka), powoduje najpierw spadek obwodow spowodowane jesto to spaleniem tluszczy, przy jednoczesnym wzroscie siły! te urzadzenie wedlug mnie mogly by byc jedynie dodatkiem do treningu i diety ktora ukladasz zgodnie celem jaki checsz osiagna, pozdrawiam:)

yeeeh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 806
może masz rację z tym treningiem izometrycznym, ale ja wciąż nie wierze w te ab gymnici i za miast takie dodatku do treningu wolałbym chyba dożucic po jednej seri niż podłączac się do prądu :D pozdro

Jeśli coś robisz rób to dobrze, albo wcale
MOJE FOTY http://www.sfd.pl/Nie_śmiac_się..-t302903-s2.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7022
nie mowie ze to magiczna różczka, wedlug mnie te urzadzenia sa albo dla naprawde zawodowcow ktorzy wykorzystaja ich zalety lub dla konkretnych amatorow ktorzy dali sie zwabic reklamie i wlasnie jak ktos wyzej pisal po 2 tyg uzywania bez silowni i zalozen treningowych odrzucił na półke....

yeeeh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Skurcze miesni czy powodowane pradem czy nie (tak czy siak powodowane sa pradem tylko raz z zewnatrz a raz z wewnatrz) zawsze mecza. Wiec fakt nalozenia sobie ab-gymnica tez meczy, mimo ze sie nie zginamy ani nic. Tak mi sie wydaje.
A ten sauna belt to nawet w reklamie nikt nie twierdzi ze to tluszcz. Wyraznie mowia ze zaklada sie przed wyjsciem na plaze czy tam impreze, ze dziala w godzine czy iles itd. Z tego wynika ze to woda.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1467
Ciekawe co by było gdyby sie okazało że wszyscy wielcy kulturysci nigdy niue dotykai sie do sztangi tylko opklejali sie motylkami jak szli spac :)

************************************************************************************************************************
************************************ Człowiek jest zawsze u podnórza góry swoich pragnień ********************************************* *********************************************************************
************************************************************************************************************************

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie - skuteczny trening mięśni przykręgosłupowych od początku.

Następny temat

plan do oceny

WHEY premium