SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mezo ekto czy endo ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1314
Jaki mam typ budowy?. 74kg 185 cm wzrostu.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ektomorfik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 416 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4472
ekto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1314
"Klatka piersiowa jest na ogół płaska i wąska, krótkie są obojczyki, przez co szerokość barków jest niewielka." Ale ja nie mam takiej wąskiej klatki a szerokość barków mam dużą. Po czym poznać że jestem ektomorfikiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1314
I tycie wcale nie sprawia mi dużego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1813
Ekto, endo, mezo to jest wylko mniej więcej określone. W rzeczywistości każy ma połączenie cech z różnych typów. Podobno tych typów jest około 490 jak nie więcej. Są ludzie typowo ekto a są też ekto z kilkoma cechami mezo/ endo itp To jest najmniej ważne w sumie. Dieta, bilansik na plus i widzisz co się dzieje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1314
Okej dzięki kolego :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN OD OCENY

Następny temat

Kreatyna, odżywki?

WHEY premium