SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metypred co to jest?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2485
witam

Panowie mam taka sprawe ostatnio bylem u dermatologa bo ma mpewne problemy ze skora. Lekarka przepisała mi METYPRED 4mg.

Od jakiegos czasu cwicze na silowni, do tego areoby celem schudniecia :) wyczytalem, ze po tych tabletkach nie mozna cwiczyc. Stad moje pytanie prwda to czy nie, jesli tak to dlaczego ewentualnie jakie moga byc tego skutki.
Jak te tabletki dzialaja na organizm?

Mam je brac przez okres dwoch miesiecy,2 miesiace bez cwiczen to straszna porazka dla mojeg ozalozonego celu :/

prosze o odpowiedzi :)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7967
Nie schizuj, będzie dobrze. 8mg to i tak mało. Popatrz na dawkowanie z linku, przy ilościach 20 lub 40mg na pewno odbija się to na zdrowiu, ale nie przy twoim dawkowaniu. Zresztą zacznij obserwować organizm, w przypadku niepokojących objawów zrób baste z siłką. Jeszcze raz będzie dobrze :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2485
przepraszam, ze ten sam temat dwa razy ale cos sie forum zacinalo wiec moda prosze o usuniecie jednego :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3974
A dlaczego jej o to nie zapytales
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2485
bo dopiero w domu na recepcie wyczytalem :/ jakbym wiedzial odrazu to bym mowil zreszta mowila mi, ze widzi ze chyba cwicze ale nie mowila nic o skutkach ubocznych czy cos wiec nie wiem :/ a teraz nie usmiecha mi sie isc znowu na prywatna wizyte placic 100zl zeby tylko zapytac
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
https://www.sfd.pl/METYPRED-t213966-s2.html 
1

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2485
czytalem to tylko nie ardzo widze tam odp na moje pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
jak ty tam nie widzisz odp to kurva mac...masz problemy z nerkami?te leki oslaboaja orgaznizm na maxa ty dorzucasz silke wiec wyniszczenie pidwojne poza tym te leki katabolicznie wplywaja na miesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jw
nie widze trenowania na tym sadzac po opiniach ludzi z innych for stosujacych to,podejrzewam ze treningiem tylko dojedziesz organizm. No ale kazdy przypadek jest inny,sam pewnie lajtowo probowalbym cos tam machac zelazem. Moze jest jakis odpowiednik tego leku nie grajacy tak na organach.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7967
Brałem Metypred na zapalenie ścięgna i nie miałem żadnych skutków ubocznych. Oczywiście ćwiczyło mi się normalnie. Wszystko zależy od dawki jaką masz przepisaną. Ja brałem połówke na wieczór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2485
kurde jzu za pozno wykupilem juz te leki :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2485
ja biore dwie dziennie czyli mam sie spoedziewac ze miesnie pojda w p*zdu? a co z tluszykiem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania od poczontkujących brania METY

Następny temat

Co sadzicie o tej metce

WHEY premium