SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol i kreatyna ????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 59
Czy można brać kreatyne i metanabol razem chodzi mi o to że w jednym dniu brać te rzeczy bo nie którzy piszą że po cyklu metanabolu ma się brać kreatyne ale jak ja chodzę na siłkę i już od 1 miesiąca biorę kreatyne to nie chcę przestawać jej brać i czy jak bym brał metanabol i kreatyne coś by się stało czy by były gorsze efekty ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 18843 Napisanych postów 67928 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 563073
Strasznie długo już chodzisz, zrób ze 2tyg przerwy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
na siłkę chodzę już 1 miech a już mała rośnie po kreatynie i głupio by było tak przerwać będę musiał zacznynać od nowa a te rzeczy nie da brać razem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1236 Napisanych postów 26434 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 298413
da się, ale w Twoim wypadku kompletnie nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 346 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2901
chcialem ci wytlumaczyc... ale widze ze nie ma sensu.. "na siłkę chodzę JUZ 1 miech"
1

Agorivin Depot

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czemu nie ma sensu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1236 Napisanych postów 26434 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 298413
bo jeszcze nawet dobrze pewnie ćwiczeń nie wykonujesz i nie masz pojęcia o diecie i suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hehe ale tutaj nie masz racji , ponieważ posiadam diete i jej się trzymam a co do tej suplementacji to aż tak nie mam pojęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
i ćwiczenia dobrze wykonuję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
i uważasz, ze po miesiącu trzymania diety już osiągnąłeś max?po miesiącu treningów to nawet nie wiesz czy organizm na dietę dobrze reaguje, a zresztą rób se co chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ja się pytam czy mogę brać kreatyne i metanabol razem i czy odstawić kreatyne na okres paru tygodni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Cypionat?

Następny temat

odrzywki hardcorowego koksa

Fitmeal