SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol czy zle robie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47
Witam, zaczałem swoj pierwszy cykl, mam 100tabl metki holenderskiej. biore 4 razy dziennie po 1 tabl 5mg. do tego zakupiłem esseliv biore jedna tabl rano i wieczorem.Do tego biore cynk.Staram sie trzymac diete i pic duzo wody
Od poczatku cyklu czyli od 3 dni brania mam problemy z zoladkiem, boli, mam nudnosci, jelita przewracaja sie do góry nogami.
ogolnie zle samopoczucie, brak aptetytu.
Czy to wina metki? czy brac normalnie a objawy przejda same, czy moze odtawic na jakis czas i sprobowac znowu???
Pomozcie.

mn

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3089
Ja bym odstawił jak sa to doże dolegliwości chyba nie jest to normalne przy zażywaniu tego środka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
orale nie dla ciebie

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3273 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23422
zamulenie zdarza sie często i podobne obiawy ale to przez pierwsze dni ja bym nie przerywał. a i osłonki szamaj do każdej tabsy mety

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8380
dokładnie jak napisał r0lnik. ; )..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47
a moze dokupic cos na oslone zoładka??? zrobie chyba tak że przez 2,3 dni przerwe, jak dolegliwosci miną, sprobuje jeszcze raz, jak sie powtórzy wywalam.

mn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
jedz dalej z meta kup osłonki jak to nie da rady to zrób przerwe i spróbuj jeszcze raz a jak to nie pomoze to bedzie wiadomo ze to nie dla ciebie.

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na żołądek siemie lniane, dodatkowo pij taka herbate ziolowa Verdina Fix mi pomogla a 0 apetytu mialem na mecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3273 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23422
dokładnie jak Haddi mówi sporo znajomych tak miało i przechodziło po kilku dniach

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 352 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17351
ja mam tak samo ale dalej jade i juz jest troche lepiej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
Moze to byc opcja ze Cie grypa jelitowa atakuje, i poczatki choroby.

Trwaj w tym co kochasz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc przy cyklu

Następny temat

Mixy UG - mamy tu biochemikow/farmaceutow ? :)

WHEY premium