SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta razem z nolvą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
Witam, osoba robi cykl na mecie solo (i jakiestam suple, nie wime jakie ale to chyba malo wazne). Przypuszcza ze ma sklonnosci do gino wiec chce w miedzyczasie jesc nolve. I teraz pytanie ile mg dziennie bylo by bezpiecznie i jak dlugo ja ciagnac? (meta 15mg ed)Czy w takim przypadku clomid sie stosuje tak samo jak bez nolvy? Z tego co wiem prawdopodobnie dysponuje rowniez sally. Co sadzicie o tyn zeby ja przyjac pod koniec cyklu jako antykatabolik ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Najman to pajac,bokserke ma w miare,ale Pudzian i tak go zmiazdzy.Niekiedy ogladając walki najmana mam wrazenie ze zamyka oczy i idzie ''kombajnem'',nie patrzac wogole przed siebie.Pudzian bardzo szybko powienien sie z nim uporac imo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Watpie zeby po 15mg metki Ci wyszło gino.Jaka masz mete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 484
skoro tak to niech podjada 10mg tamoxa codziennie na wieczor przed spaniem...clomidu po 100tab maty nie trzeba, ale jak ma to 7 tabsow w sam raz

Zmieniony przez - HaaWDPee w dniu 2009-10-21 11:38:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
po 15mg niema sznas na gino, ja cos o tym wiem. Dolna granica ryzyka to 20-25mg. Ale wrazie jakby cos wyskoczyło to 20ed do zatrzymania gino i później 10ed.

*OFF*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
nolva, polska meta. z tym nolvadexem to pomysl wpadl bo akurat mial na stanie. a jak z ta sally ? warto czy nie warto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Sznas to nie ma Gołota z Adamkiem w sobote a gino jak masz ku temu predyspozycje moze zaistniec nawet po tak małej dozie!

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
to sie okaze czy nie ma szans Endriu. jesli zdoła trafic do moze miec problem Adamek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
na adamka juz postawione. na gino raczej sie nie stawia totez o ta nolve spytalem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Tylko Tomek potrafi przyjąć i oddać a Gołota juz raz trafnie uderzony zachowuje sie jak nastolatka przy pierwszej miesiączce on juz te walke mentalnie przegrywa....

Przepraszam za spam,wracając do tematu nolve miej na podorędziu w razie... 10mg ed winno byc adekwatne co do dozy

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
a jeszcze - nolva>tamox czy odwrotnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
tamox=nolva
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SALBUTAMOL

Następny temat

Clomid - jak długo można stosować Clomid

WHEY premium