SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta a tabex prosba o rade

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2285
witam szukam porady czy mozna w czasie cyklu metki (british dragon 30mg/dz w 4 tyg) zaczac stosowac tabex w celu ulatwienia zerwania z nalogiem tytoniowym? z gory dziekuje za pomoc. pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Najpierw rzuć to g****.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2285
wlasnie chce ale to nie jest takie proste jakby sie wydawalo kilku moich znajomych rzucilo i podobno duzo im pomogl ten srodek i tu moje pytanie (poniewaz nie chce przertwac cyklu w polowie) czy mozna polaczyg metke z tabaxem czy lepiej tabex zostawic na pocztek roku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Widze że musze sie powtórzyć a tego nie lubie robic.Najpierw rzuć to g****,obojetnie czy za pomoca TABEXA czy innego ZYBANU.Przestaniesz palic to zacznij metke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2285
ok dzieki za rade tylko czy teraz jest sens przerwac metke jak zostaly mi jeszcze jakies 3 tyg (ok 65 tab)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
A to ty jestes w trakcie cyklu?
To najpierw go skoncz a wtedy zajmij sie nałogiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2285
tak napisalem wyzej (4 tydz z ok 7 , 50 dni po 3 tab/dz 30mg czyli 150 tab) i chodzilo mi o to czy teraz moge dolaczyc tabex ale jesli twierdzisz ze lepiej dokonczyc i pozniej wziasc tabex wiec tak zrobie dzieki za rade pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Z nałogiem możesz skończyć czy to na czy po cyklu. Psychika to podstawa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104
Żeby Cię zachęcić, to ja rzuciłem na tym palenie, ale po roku z głupoty zacząłem znowu palić :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Koniec roku blisko, kolejne postanowienie i kolejna próba, udana

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2285
chcialem od razu ale nie wiem czy mozna do mety tabax dorzucic poniewaz nie wiem jak substancje zawarte w obu zareaguja przy polaczeniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontrolowanie stanu organizmu na SAA

Następny temat

żle zrobiony zastrzyk

WHEY premium