SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7241
siema..sory ze zaczołem nowy temat ale na poprzednim nikt mi nie odpsuje ...chciałem sie spytac co brac do metanabolu jakies leki na wątrobe itd ,bo mam 200tab. .mam 20 lat cwicze na siłowni od 4 lat i miałem juz stycznosc ze sterydani..z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1424
Na początek poczytaj forum-ten temat był wałkowany tysiące razy i gdybyś się przyłożył to na pewno sam znalazłbyś odpowiedź.

Do orali na osłonkę dobre są Esselive, Essentiale. Ja osobiście dodaję też Liv 52

Mój sposób na przedwczszny wytrysk
http://www.maly-smok.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
tommarek - moglbys dac jakis namiar na siebie, albo wbic mi prywatna wiadomosc? dzieki.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1694
Po 100 tabletkach mety nic nie trzeba ale juz tak po 200 najlepiej po calej tej kuracji kupic tabletki na watrobe np. Hepatil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
malytgb nie pierdziel. ja na 5 tyg mety robiłem transaminazy i były w normie w 6 tyg 200 % ponad normę. w innym cyklu identycznch dawkach jechałem z metą 7 tyg z "osłonkami" i po cyklu nieznacznie ponad normę. 10 mg ed

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1694
hehe ale mowie ze dla swojego dobra powinno się wziasc juz tak po 200 metakch hepatil albo cos innego , to że ty nie bierzesz to twoja sprawa :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop??

Następny temat

czesc mam problem

WHEY premium